
Virtuális világ, valódi Mustangban!
Egy kaszkadőr, egy hivatásos autóversenyző és persze a megfelelő technikai háttér - ennyi épp elég ahhoz, hogy 2015-ben megelevenedjen a TRON világa, amelyet természetesen a fejre erősített kütyü segítségével hozott össze a csapat. A 650 lóerős Mustang pilótája ugyanis - noha fizikailag egy hatalmas pályán száguldozott - egy igazi CGI-generálta világban vezethetett, amelynek filmszerű, folyamatosan változó pályáján elképesztő élményekkel gazdagodott.bp1331 | 2015.06.02. 15:27:53Részben igazt adok, részben viszont nem. Mert igen ott tart a számítástechnika, hogy real-time tudja kezelni a dolgokat és teljesen át tudja verni az agyat még akkor is ha egy profi autóversenyzőt kell. És igen a guminyomok ott vannak miért is? Mert nekem ne mondja senki, hogy elsőre megcsinál egy pályát az NFS-ben amit elsőre lát! Igen ő is többször gyakorolt és lehet, hogy a videó is egy összevágott jelent de mind ez igaz már. És igen én is kipróbálnám.
Suttyók 2 és 4 keréken ;)

„Nem! Te már voltál!” :)
Nusihusi | 2015.05.31. 02:38:12Nagyon cukik, egyszerűen imádnivalóak:)

Próbakör az RS6-al ;)
hawkeye | 2015.06.02. 08:31:21
Amíg én is jártam Eurázsia útjait, sokszor tapasztaltam hasonlókat. Furcsa módon nem a Birodalom volt a legrosszabb, hanem a Balti-államok. Pedig ott az utak is jobbak voltak, de a vezetők.... :(
Kollegáim beszámolói szerint most is így van. Sok a "vidéki", aki láthatóan teljesen összezavarodik a városi közlekedésben. De nem ők a legveszélyesebbek, hanem a kivagyi böhömösök. Tőlük minden kitelik, országtól függetlenül. És nem lehet kiszámítani, mit tesznek a következő másodpercben. Sajnos egyre több a drogos sofőr is...
Ha pedig baj van, a gazdagok hoznak fél tucat lefizetett hamis tanút, s a végén még te kerülsz ártatlanul börtönbe.
Ezért van minden gépesünkön fedélzeti kamera. De kezdjük hátulra is felszerelni őket, megéri...

Jó ebédhez szól a nóta: LINDEMANN - Praise Abort
Nas | 2015.10.11. 02:05:42:D Hát, ez van. Együtt kell élni vele. :D

Mark Littlejohn hangulatos fotói
Mark 50 éves kora után kezdett érdeklődni a fotózás iránt, 2010-ben vette első DSLR fényképezőgépét, tavaly pedig megnyerte a Landscape Photographer of the Year díjat (ezzel a képpel, nekem mondjuk ez pont kevésbé tetszik, de lehet hozzáértő szemeknek bejön).
Ezen az oldalon még több fotója láthatóbungle | 2015.05.31. 10:24:09Tanulság: 50 felett (sőt, akármennyi idősen) is lehet új hobbikat találni.
Pl. "Mars-utazás", nemesi felmenőkkel való kérkedés, trollkodás és feljelentgetés.

Fidesz-holdudvar: „Semmi köze a kormánynak a kivándorláshoz”
norbertvincze | 2016.04.14. 07:55:52a britek szerint 96 ezer magyar van angliában
http://www.migrationobservatory.ox.ac.uk/commentary/pulling-power-why-are-eu-citizens-migrating-uk

„Vén dízelnek” milyen jó a hangja... :)
(Én is játszanék ilyenen!)steve76 | 2015.05.31. 21:01:29jo hangszeren csak jol lehet jatszani

Bátor ember ;)
hawkeye | 2015.05.30. 12:23:29
Ez a hétvége legjobb mondása!!!

Az a fránya csavarhúzó ;)









