
Pit Bull „Herrier” :D

Reszkessetek, betörők! :)
gyocska | 2012.12.16. 21:56:50Kiborgkutya!! :D
Kutyák a volán mögött :)

Én nem láttam semmit! :)
tibitomi | 2012.12.12. 10:46:48Magasan az egyik legjobb videó az oldalon. Köszönet érte!!! :-)

Mai cukizé: Tebow, a kis puffancs bulldog járni próbál :)
bungle | 2013.05.30. 09:08:25Neverhood küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=nN7YWz2RqH8
Szöveg: "Nem tudom kommentelni, ember is ritka vagyis nem nem is láttam az elmúlt évek alatt...de aranyos"
Post szöveg?!?

Ollie is szereti a banánt :)
vnyoc | 2012.12.10. 19:17:23Jó hogy ki nem lőtte a fél szemét..

Sloopy, a táncos csivava

Death metal mopszok
Killer81 | 2012.11.21. 21:23:27Ezt végig kellene néznem kipusztulnék, mint a dínók. Merénylet a fül ellen.

Fuksi boldogan ment el! ;)
(+ grátisz bájos kacaj)7sleeper | 2012.11.22. 17:10:09Fucksi kiszökött :-)
hétköznapi nekro-zoofil jelenet

Végre egy hasznos kutya trükk! ;)
bungle | 2012.11.21. 14:25:26Vendel, a kutya már foglalt, de itt egy vadászgörény:
www.youtube.com/watch?v=kPAK_hszeUE
Esetleg be is küldhetnéd, ha már megnyerted... ;)









