
4 éve már láthattatok itt fotókat a japán kapszula hotelekről, most jöjjön pár videó róluk.
Egyébként már nem csak Japánban "divat" az ilyen típusú szállás: interjú Kovács Natáliaval egy svájci kiállításon.
És már van ilyen klub:
"Ha hazamegyek átveszem a játszósruhám." XDbungle | 2012.05.04. 18:30:52Ezt úgy elküldeném pár faszbúkos csajnak: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/42611_facebook :DD

Chelyabinsk-i Csőgyár “Height 239″ hegesztő üzeme
Mert így is lehet ezt csinálni... (dolgoznál-e ilyenben?)Swordfish | 2010.11.27. 15:42:02Eszméletlen jó az egész!
Minimális többletráfordítás maga a festés és máris sikerült elérni, hogy ne gyomorideggel menjenek a munkások dolgozni reggel. Az üzem belseje nem semmi :).

Tracy Caldwell Dyson űrhajós letekint a Földre 350 km magasból.
(Az eredeti kép sötétebb, de nem ilyen zajos.)alligatria | 2010.11.22. 08:36:30hirtelen azt hittem Ripley az alienből:D

Előnytelen küzdelem... még jó, hogy szegény kis állatok félnek egy ilyen veszélyes fenevadtól! ;)
bungle | 2011.04.27. 13:06:29"Takarodsz vissza azonnal!" :D
Hiába, az állatok királyával nem cicázunk...

Beszorult a lány a szárítóba... végülis ilyen bárkivel előfordulhat. ;)
szaboistvan007 | 2010.11.14. 02:03:23Lennék mosógép szerelő :D Csak nem sok szerszám lenne nálam :))

Nem csak a húszéveseké a világ... és ilyenkor úgy gondolom: sajnos az internet sem. ;)
Phaeton | 2010.11.11. 16:05:37Lassan IQ szinthez kötném a számítógép/internet/kamera-webkamera használatát...:S A faszit meg pofán verhetnék egy terhes macskával...
Annyira abszurd, ha valaki vékony jégre merészkedik, főleg soktonnás géppel, hogy a baleset szinte biztos megtörténik. Azt hinnénk, ilyen felelőtlenséget senki sem követ el, pedig még autós is akad, aki útnak nézte a patakot. De nekik szerencséjük volt.cila | 2010.11.10. 19:15:02Sajnos, a 2. magyar hadsereget akkor támadták meg az orosz tankok, amikor a Don jege már megbírta a súlyukat. :(
Praktikus hordtáska a kedvenc fánkodnak (természetesen Japánból). Négy divatos színben rendelhető és olyan extrákkal van felvértezve többek közt, mint pl. hogy zárható, de az én személyes kedvencem a nyalókatartó funkció. Ugye kell egy ilyen mindenkinek? :DNusihusi | 2010.11.06. 11:35:06Szánalmas:S Ezek után már semmin nem lepődöm meg, mit találnak ki ezek után?:P

Orosz rulett késsel és poharakkal...
(Élő adásban egy ilyen sokkal "viccesebb", mint ahogy már volt hasonló mutatvány itt is. bungle)Maccoyi | 2011.01.18. 13:19:54Láttam azt a részt is, bár csak 1x, de nekem az nem tűnt túl meggyőzőnek. :DDD










http://freshpics.blogspot.com/2011/01/most-unusual-hotels-in-world.html
(Szinte mindegyik volt már itt az izén.)