
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.
Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.
spiritmonger | 2009.01.29. 23:48:43XD
A titokzatos kelet, zene, mosoly, dinamizmus, tánc, szerelem, gombafrizura: ó igen, az indiai Beatles!
gurbli | 2009.01.18. 00:32:47Ez gyalázatos!!!

Come on Baby, Let's Do The Twist! :D
rubigo | 2009.01.13. 22:26:35Offtopic:
én már csak egy fogalomzavart szeretnék tisztázni: a korcs kutya is fajtiszta, mivel az apja is kutya, anyja is kutya, tehát egyazon faj egyedeitől származik. Viszont nem fajtatiszta, mivel a fajon belül, különböző fajták (ami, az ember által létrehozott-kitenyésztett fajon belüli változat...) egyedeinek utóda... (leegyszerűsítve)
bocs mindenkitől, nem ide vágott, csak bántotta a szemem... túl sok ilyesmit tanultam... :)

Modern tánc? Performance? Művészet? :D
Masakari | 2009.01.05. 00:19:51az egész 1 szám:) csak megtévsztő^^ a címét már leírták:P

Drum 'n' bass-es vidám vasárnapot és vidám évet jövőre minden Izésnek!
bungle | 2013.03.29. 19:33:13Oppa Gospel Style
www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/43854_oppa-gospel-style

Érezzük át a Karácsony hangulatát!
spidy | 2008.12.26. 09:59:11Boldog Karácsonyt Minden Izélőnek ; ) !!!! de ez 1 kicsit kaki izé-let :9

Benne van a "boogie" rendesen a rendőrbácsi lábában. :)
eddiedry01 | 2008.12.20. 08:50:08Ezt rendszeresíteni kéne. Nálunk állandóan dugót csinálnak a zsaruk, mikor ők irányítják a forgalmat. Akkor már legalább röhögjön egyet az ember:))

Hulahoppozás jól!
wtf | 2009.03.13. 12:10:32http://www.youtube.com/watch?v=vetWL3nvF5E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vetWL3nvF5E

A mai bünti: iráni szexbomba. :D
Tóth József | 2008.11.26. 15:21:27Nojzi! Te arra gondolsz, hogy Én arra gondoltam, hogy téged...? :DDD

Egész jól érzi a ritmust. :)
bungle | 2009.08.13. 10:27:47Akinek nem megy a fenti videó, csete most beküldte újra:
http://www.youtube.com/watch?v=dCizmdGJD6o









