
Egyelőre még nem sikerült kideríteni, melyik bolygóról érkezett a lény!

Ül-e opárd méla lesben, antilop lesz vadlevesben
Botos Vendel | 2012.10.05. 21:25:37antik akart lenyi? az nem 1 nap de azé okéj.....

Homoszexualitás - gének vagy nevelés?
A tudományban régóta zajlik a vita arról, hogy a másság már a fogantatással létrejön, vagy a szocializáció alakítja ki. Annyi biztos, hogy génkiütéssel sikerült már leszbikus egereket csinálni.7sleeper | 2012.10.01. 08:29:24jobban mondva para para. ;-)
érthető a sérelmezésed; akin átment a római birodalom .. ;-D

Most akkor melyik is az igazi? :)

A Nemzetközi Energia Ügynökség (Internatinal Energy Agency)(IEA) szerint a világ működhet tiszta energiaforrásokból.
Viszont ugyanez a szervezet azt állítja, hogy ennek ellenére a bolygó energiafogyasztása olyan pályán van, amely mellett a katasztrofális mértékű klímaváltozás elkerülhetetlen.dE4f | 2012.09.20. 23:28:51Ha már IEA (ami EU-s), akkor érdemes megnézni, mit mond a témáról az EIA :D (Energy Information Administration), ami amerikai. A szakdogámhoz kellettek a jövőben várható energiafelhasználáshoz adatok, érdekes, hogy a két szervezet viszonylag máshogy látja a jövőt. Bár azóta biztos vannak frissebb prognózisaik, de 2010-ben kb. 10-15%-os különbségek voltak az adataik között.

A világ (egyik) legjobb munkája.
Pubycsavo | 2012.09.19. 17:19:21ritkán vagyok ennyire irigy, na de nem számít, majd kitalálok valamit :D

Ha én lennék a hullahopp...
Szédítő videó! :)Bogi22 | 2012.09.16. 18:00:48Xd köszi Toni!! :D

Így nőnek meg a mellek egyik napról a másikra...
bungle | 2012.08.31. 13:47:03Ezek az orvosok zsenik! :D
www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/az-orvosok-szerint-gigi-szilikont-kapott-2106379
Négy különböző személy is felvételt készített arról az ismeretlen eredetű, repülő tárgyról, mely a németországi Achalm kastély felett lebegett.Sanci78 | 2012.09.02. 18:09:36Mindenkinek csak valami őskövület VHS akadt a kezébe éppen, amikor megjelent ez a jeti a levegőben?
Szerintetek melyik a legijesztőbb film? Mert szerintem a Három férfi és egy mózeskosár. Most hülyének néztek, mi? Hát nézzétek meg ezt a jelenetet. Egy városi legenda szerint véletlenül sikerült filmre venniük egy 9 éves fiú szellemét, aki abban a házban lőtte fejbe magát.Dexter Morgan | 2012.08.15. 09:03:59Annak ellenére, hogy érdekesek ezek a "városi legendák", és meglepő módon sok esetben van bennük valami (néha még megdöbbentőbb módon igazak is, 'egy-a-egybe' :D )... Azt azért tudhatná a kitaláló lángelme, hogy a hollywoodi filmeket SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN nem forgatták valódi házakban, ahol laknak, vagy laktak emberek... Egyszerűen nem lehet megoldani, sem maga a stáb, sem a kiszolgáló technika, sem a fények, kamerák, állványok, daruk, hangrendszer, SEMMI nem fér el egy valódi házban... néha egy-egy apró kis jelenet helyszínen készül, legtöbbször olyanok, amelyeken nincsenek jelen a főszereplők ("second unit")... A filmek ún. "soundstage"-eken berendezett, díszlet-házakban készülnek, ahogy ez is, Torontoban, Kanadában (mert ott olcsóbb a stúdiók bérleti díja). Valóban egy karton-kivágatról van szó itt, ezt nézték szellemnek. Vagy - ha igaz a városi legenda, akkor valóban egy 9 éves fiú lett valamiért öngyilkos ebben a filmstúdióban, Torontoban, évekkel azelőtt, hogy odaépítették volna Ted Danson és csapata számára ezt a díszletet. :D










www.funpic.hu/hu/kategoriak/kutyak/43643_boston-carrier?categoryId=5&position=&large=1