
Egy élet a Facebook-on.
(Ha egy "élet", akkor miért nem úgy van vége, hogy meghal? ;))gyuri1980 | 2010.11.25. 08:08:11Mint a South Park-ban XD
A lányok nehezen veszik az akadályokat... :D
sahinel | 2010.11.14. 06:56:03A kemény tesi tanárokkal az a gond hogy marhaságot csinálnak. Meg kell szerettetni a gyerekkel amit csinálni szeretne. Ez lenne a lényege, és hogy felméreje miben jók. Én végig 5-ös voltam tesiből mert versenyszerűen sportoltam. De pl szertornát is azért szerettem meg mert engedtek marhulni játszani, és közben tornát is elkezdted tanulni mert jól érezted magad. De volt olyan aki velem is kötekedni akart aztán nem tudott tesin megfogni ezért békénhagyott. A tanár a gáz leginkább, meg az ha magától vállalja be pedig tudja hogy halál béna. Inkább a tanárra voltam mérges ha ilyet láttam. Ahol jó a hangulat oda szeretsz menni és csinálod. Ugyanez van a gyerekekkel. Ez a halál komolyan venni a tesit mert az tantárgy egy nagy rakás fos. Vannak akik jó sportolók, vannak akik tudósok, stb. Olimpiai bajnok nobel díjjast még nem láttam.

DoodleToo - chatelj rajzolva. ;)
(1-2 ember volt csak online, de ha többen nekiesnénk, úgy érdekesebb lenne...)Frissítés: van már Izé szoba is. :)madMate | 2010.11.12. 19:46:58addiktív :/

Nem csak a húszéveseké a világ... és ilyenkor úgy gondolom: sajnos az internet sem. ;)
Phaeton | 2010.11.11. 16:05:37Lassan IQ szinthez kötném a számítógép/internet/kamera-webkamera használatát...:S A faszit meg pofán verhetnék egy terhes macskával...
Annyira abszurd, ha valaki vékony jégre merészkedik, főleg soktonnás géppel, hogy a baleset szinte biztos megtörténik. Azt hinnénk, ilyen felelőtlenséget senki sem követ el, pedig még autós is akad, aki útnak nézte a patakot. De nekik szerencséjük volt.cila | 2010.11.10. 19:15:02Sajnos, a 2. magyar hadsereget akkor támadták meg az orosz tankok, amikor a Don jege már megbírta a súlyukat. :(

Kevesebb alvással több frissesség - a polifázisos alvással lecsökkenthetjük napi alvásunk mennyiségét 2-5 órára, és mégis sokkal frissebbek leszünk. Mindezt különböző drogok nélkül. Egyesek azzal tiltakoztak, hogy több hétig már nem lehet ezt a rendszert tartani, és a szervezet kimerül. Ezt többen is megcáfolták már. Volt, aki 90 napig csinálta, mellette blogot is írt a tapasztalatairól, mely (angolul) itt olvasható.
Mi a véleményetek a témában?Nusihusi | 2010.11.10. 19:21:40Én maradok a hagyományosnál:) A polifázisos alvást nem lehet betartani...:P

Castell - emberi piramis, amelynek nagy hagyománya van a különböző katalán közösségekben. Ezeket a néha tíz métert is elérő tornyokat emberek százai alkotják. A csapatok ádáz küzdelemben mérik össze erejüket a szűkös piactereken, bizonyítva a kis közösségek összetartását.
bungle | 2011.07.12. 10:46:15www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40681_kapaszkodo?mode=latest&position=0

Földrajzi kvíz - találd meg a nevezetes épületeket!
cirab | 2010.11.06. 20:32:40de elsőre
Praktikus hordtáska a kedvenc fánkodnak (természetesen Japánból). Négy divatos színben rendelhető és olyan extrákkal van felvértezve többek közt, mint pl. hogy zárható, de az én személyes kedvencem a nyalókatartó funkció. Ugye kell egy ilyen mindenkinek? :DNusihusi | 2010.11.06. 11:35:06Szánalmas:S Ezek után már semmin nem lepődöm meg, mit találnak ki ezek után?:P

Eközben Oroszoszágban... (jó az idő).
csildi | 2011.03.14. 09:18:34En azt a kisfiut neztem vegig szinte, aki allandoan a nyomaban van - aki a kontost is odaadta neki. Az a fia lehet?









