
Szurkoljunk, hogy a művész úr repülőt is hajtogasson egyszer. Addig is itt van a "Világ Végéig" nevű papírhajója.
thug85 | 2010.11.21. 18:49:38Csórinak még gumicsónakra sem telik!:-D
A majmok bolygója VI - Elfogyott a sült csirke
zupperman | 2010.11.18. 10:23:52a zöld ruhás feka lánynak meglehetősen impozáns keblei vannak :D

És ki tudta hagyni... :D
thug85 | 2010.11.21. 18:56:48Ha egy csövest beállítanak az utcáról, az sem hagyta volna ki ezt!
Nem kis VHS lejátszó gyűjteménye van emberünknek, de az az akcentus, amivel elmagyarázza, hogy mi jó, és mi nem, én azon feküdtem meg leginkább. :)bandee1219 | 2010.11.18. 06:03:10én is ezt akartam belinkelni, de pont ezért nem tettem! XD

Közlekedési baleset történt egy kenyai főúton. A kétszemélyes autó 23 utasa könnyebben sérült.
thug85 | 2010.11.17. 10:54:16Ezek után szidjátok a BKV-t!:-)
Nem csodálkozok rajta, hogy ekkora súly alatt bekacsázik az autó! Ha ez egyszer elkezd billegni, nincs az a sofőr aki ezt megfogja!

Kellemes egyveleg a "fegyvertartás" nehézségeiről.
Tooni | 2012.09.27. 15:07:19Remington 1740 (2x870) dupla sörétes
http://www.youtube.com/watch?v=rMVSr_uXhmA

Angol tudást igényel, de érdemes elolvasni. Beszarás miket követel.
eNMi | 2010.11.17. 19:51:05szerintem is jézusom! volt egy vélemény, amire született egy másik vélemény. tényleg nem ismerlek, igy sajna csak a leirt véleményből itélhetek, amiből természetesen nem gondoltam, h képes lennél lelőni. bocsánat, ha te viszont úgy gondoltad, h én úgy gondolom. :)
mivel régen irtam errefelé, nem tudtam, h már csak az ismerősök irhatnak vkinek a kommentjére. majd észben tartom a jövőben, meg azt is, h kinek milyen xar, vagy nem szar a humora. ;)
upsz! ezt már megint úgy fogod venni, h 'sértegetlek', pedig nem. meg nehogy "ennyi legyen már az izének is", inkább nem kommentelek megint 1 évig legalább! óra indul... :) nem tudom nekem milyen a humorom, biztos xar, vagy inkább furcsa?! :) szóval nem kell komolyan venni engem sem!

Tippelj mi látható a képen! :)
A megfejtés megtalálható az "Idegen galaxisokból érkeztek üzenetek a Földre" c. cikkben.Tooni | 2010.11.20. 18:37:13Netrínót. Nyeremény küld fénypost.

Chuck Norris egy cseh reklámban
Sörfi | 2010.11.15. 18:51:57höhö, ezt már el is felejtettem :D

Az élő póker nem biztonságos :) A PokerStars betiltott reklámfilmje, kicsit véres!
Purple | 2010.11.16. 07:00:14álljááál máár le.. LOL









