
Móricz János (Juan Moricz) magyar kutató Ecuadorban, Peruban és az Amazonas vidékén, olyan indián törzseket talált, amelyek tagjaival magyarul (!) tudott beszélgetni. Legendáikban sok ezer éves múltjuknak és a tőlük kirajzott más népekkel való rokoni kapcsolataiknak tudata él.
Bár felfedezése valósággal sokkolta a világot akkoriban, a média egy idő után mégis elhallgatott kutatásaival kapcsolatban.
Kapcsolódó cikk: Erich von Däniken találkozása Juan Móriczcal
Fabian | 2011.12.27. 17:20:27http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jLOuQZLp8vc
Csak saját felelősségre, erős idegzetűeknek!!!
Szörnyű, hogy az állatkínzás divattá válik... (inkább nem írok ide mást....)bungle | 2016.03.04. 20:19:54Haverom tegnapi sztorija:
"Reggeli kutyasétáltatás közben találtam egy kóbor kutyát, chipolvasóért vissza, kivételesen volt is benne, és még a telefonszám is stimmelt, ráadásul fel is vették, és érte is jönnek majd délután, meglepő, de ok, ez rutin. No de ami ezután jött...
Miközben az elveszett kutyát próbáltam magamhoz édesgetni a Kis-Duna parton, hallom, hogy a saját kutyáim valamire nagyon rá vannak pörögve a nádasban, és a sokadik hívásra sem jönnek ki. Bemásztam, és jó mélyen elrejtve a bozótban, nehogy valaki véletlenül is megláthassa, találtam egy kis táskát. Benne egy még élő nyuszival! Valami aberrált, kretén seggfej, ahelyett, hogy elajándékozta, de legalább szabadjára engedte volna, kidobta a gondolom gyereknek vett nyulat, de úgy, hogy az ne szökhessen meg, és ott haljon szomjan. Úgy szeretném néha, ha megint lenne karóba húzás!"
Szerencsére azóta a nyuszi jó helyre került:
www.facebook.com/elsonyulmentoalapitvany/posts/1779302255624305

Gyorsan lerendezték a vonatot...

"Nézzétek, szarik a játékkutyám!" :D
Findzs | 2010.11.26. 11:07:04gratulálok annak a szülőnek aki ezt meg is veszi

Mi lenne, ha a Föld országait a mostani népességük száma szerint kellene felosztani?
Hogy velünk magyarokkal mi történne? Tippeld meg, hogy most az egyszer lenne-e szerencsénk!7sleeper | 2011.11.23. 19:20:17ez sem nemzetiségi alapú, hame állampolgársági - ergo pláne hülyeség.

Így neveld a kolibrid! :)
Nusihusi | 2010.11.23. 02:40:38Nagyon aranyos madárka:)

Egy nap New Yorkban - kicsiben.
Nagyon szép kisfilm (Prix Ars Electronica Award of Distinction 2010 győztes alkotás), teljesen makett hatással. :)bungle | 2011.01.13. 14:54:04Tilt shift miniature faked time lapse movie taken from Yokohama Landmark Tower observatory “SKY GARDEN”.
http://vimeo.com/18559397

635 ezer dollárért (~127 millió Ft) kelt el egy virtuális éjszakai klub az Entropia univerzumhoz tartozó Neverdie online játékban, megdöntve az eddigi hasonló rekordokat.
Magyar cikk: A hülyeségnek nincs határa, de busásan jövedelmez5150head | 2010.11.19. 18:59:54Hardwear-es beviteli eszközök? háhááá :D az már most is megy ki a divatból elárulom. a "begyöpösödött" réteget (azaz minket) a mobiltelefonokkal vezetnek rá erre. 1-2 éven belül nem lesznek perifériák, mert mindenki rájön, h sokkal egyszerűbb egy kompakt készüléket használni, amiben benne van minden. (érintésérzékeny kijelzők, multi-touch eszközök.) Minden olyan lesz mint a mostani tábla Pc-k.
Hidd el közelebb van mint gondolnád.
A kezelőfelület kétségtelen h 3d-s lesz. Talán egy globálisan elfogadott "stock" rendszer lesz, amit majd az egyén úgy bővít ahogy akar. (gondoljunk csak az Androidra)
Alonso és Massa 240-nel a világ leggyorsabb hullámvasútján, az Abu Dhabiban található Ferrari World élményparkban. Torzulnak a fejeik rendesen... :Dbandee1219 | 2010.12.12. 23:50:52http://gajitz.com/ferrari-puts-some-serious-speed-in-your-morning-cuppa/

Tracy Caldwell Dyson űrhajós letekint a Földre 350 km magasból.
(Az eredeti kép sötétebb, de nem ilyen zajos.)alligatria | 2010.11.22. 08:36:30hirtelen azt hittem Ripley az alienből:D









