
„Fehér zaj” ;)

- Neked mi a hobbid?
- A dömperezés. És neked?
- Én festegetek. A Louvre-ban állítanak ki. Semmi extra.
Matilda, a földönkívüli macska ;)
dude | 2015.06.16. 12:46:53ALL GLORY TO THE HYPNOCAT

Nem hülyeség!
3m3ricus | 2015.06.16. 09:42:55Meglepő módon pont a magyar kamionosoknál láttam, hogy csesznek jelezni, hogy előzhetsz ellentétben a román kamionosokkal, akik még akkor is jeleznek, amikor nincs értelme.

A brazil focista kutyus
kissfreezer | 2015.06.15. 19:03:23olyan a feje mint a Jack Russell kutyaknak

A világ legbátrabb mosómedvéje :)

Dj Zolcsi ;)
justil | 2015.06.16. 00:46:07Tudod, mindenkinek más sérti a fülét.

„Agyilag zokni” cicákok :D

„Csak nehogy kilöttyintsem a söröm!” :D

Ilyen kutyát szeretne mindenki: megvédi a kocsidat, foglalja a parkoló helyed, összehoz álmaid nőjével!
vadonka | 2015.06.13. 13:01:36A videó nagyon jópofa. Kár, hogy egy bank promója...










Egy rendet kívánó munkásember szétszedett egy csomó összetoldozott-foltozott fadarabot, oszt kiderült, hogy valami sokmilliót érő kortárs marhaságot dobált bele szépen szétszedve a kukába, mert azt hitte, hogy a "deszkásokszipusokdrogmegszex" szórakozták oda. Egy másik valaki szintén egyszerűen szemétnek nézett valami "műalkotást" és baromira meglepődött, mikor kiderült hogy hát, izé, ez milliókat ért volna...
A művészetről vitatkozni tényleg olyasmi lehet, mint az építészetről táncolni. (ezt a "képet" loptam, de nem lepne meg, ha már többen táncoltak volna építészetről)
Inkább csak eszembe jutott egy sztori Gerlóczy Gedeonról. Alma- körte- dinnye- béka- és nokedliárusok elől happolta el a meghirdetett jó minőségű vásznakat, akik ezért konkrétan meg is akarták verni. (Érthetőbben: valami üresen maradt helyen az örökösök találtak tök sok csomagolásra igen alkalmas vászonanyagot, és a hirdetésre odagyűlt sok szállító meg árus közé keveredett Gerlóczy észrevette, hogy ezeken van valami, ezért túlfizette őket)
A vásznakon valami Csontvárynak az életműve volt.
(van min gondolkodni)
A kihagyott szünet után meg: ügyesen és szépen rajzol ez a kislány, de a Louvre meg egy túlértékelt felvásárló-összeharácsoló és leginkább divat-múzeum, ha ilyesmikből csinál sztorit. A fiam baromi ügyetlenül rajzol, de az első értékelhető művét mégis elraktam. Nekem sokat ér, ha művészeti megmondó volnék, azt magyaráznám-elemezném bele, amit csak akarok.