Jason Statham nagyon akarja a ma megjelenő World of Warcraft kiegészítőt (Cataclysm). ;)
Egyébként csak egy rajongó által összeollózott előzetesről van szó, de ahhoz képest nem rossz!
4 éve már láthattatok itt fotókat a japán kapszula hotelekről, most jöjjön pár videó róluk.
Egyébként már nem csak Japánban "divat" az ilyen típusú szállás: interjú Kovács Natáliaval egy svájci kiállításon.Maccoyi | 2011.01.18. 09:40:53cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2011/01/most-unusual-hotels-in-world.html
(Szinte mindegyik volt már itt az izén.)

DustDucks in the wind ;) (a Kansas dal, ha valaki nem ismerné...)Davek | 2010.12.06. 22:01:19És a végén hogy visszarendeződnek alakzatba... :-D

Mivel tudjuk, hogy rosszak voltatok, így ezt hozta nektek az Izé Groups télapója. ;D
Ancen | 2010.12.06. 20:39:09Önmegvalósítás felsőfokon:))))

A rongylábú higéniai szakasszisztens. :)
(Akármit is ivott, az most nekem is jól jönne. :D Macc)néma Bob | 2010.12.07. 18:38:56igazi "sztóóóner"

Itt "eldőlt" az, hogy ki nem fog biztosan indulni a jövőre megrendezett rúdtánc világbajnokságon. :D
Maccoyi | 2010.12.06. 21:30:41Már csak azért se... :D
Amúgy ma eszembe jutottál, mert Nemesv.-ra vittek tőlem árut és ott egy ismerősöm van. ;)

"Szeretlek New York, de..."
ismeretlen | 2010.12.07. 14:21:41azért ez így ebben a formában nem igaz. Vannak fekák is meg spanyolok is naná szép számmal, meg fehér ember már lassan kevesebb, de azért az se mindegy, hogy new york melyik részén sétálsz éppen. Ez kb olyan mintha egy külföldi azt mondaná a nyolcadik kerület után, hogy nálunk budapesten csak cigányok laknak. És tömeg sincs mindenhol, csak a sok marha betömörül a legismertebb helyekre. New Yorknak nagyon szép részei is vannak, és nyugisak, meg olyanok, hogy csak pislog az ember, hogy ez nem is egy világváros.

Ezek a mai nyugdíjasok... (a szöveg NSFW!)
Ancen | 2010.12.05. 21:11:25Örülök, hogy nem az én nagyanyám....

Delfinek ismerkedése a tükörrel. :)
Éntudat az állatvilágban: tükörbe néző állatok
+ egy bonus videó, amiben egy pók "viaskodik" tükörképével. :)Laretta | 2011.04.07. 19:52:17Felismerik magukat, igen :)

Nálunk nem kell hűségesnek lenned!
Geeo | 2010.12.02. 12:40:42Ez aztán a reklám poszt...










(igen, végre hozattam magyar billentyűzetet :P)