
Megvan a szupertraffipax első áldozata
A nyugdíjas suzukis csak haza akart menni, és ez 90 ezrébe került. Ilyen az, amikor a többmilliós rendőrségi csodafegyvert megtéveszti a kezelője. Egy apró mozdulat, és repül a bírság.
Bármelyik otthon dekoratív díszítőelemévé válhat...

Nem világít a kristály, tehát Vendel nincs a környéken... (Bocs Vendel!) ;)
Botos Vendel | 2015.06.18. 08:36:15vendel=vedel v. veddel ezé nem világitt!!!!444

„Csináld még! Jobb mint a vidámpark!” :)

Ha Szlovákiába jössz, bulizz szlovákul!
Feljelentették a gombaszögi tábor szervezőit, amiért csak magyarul reklámozták a szlovákiai zenei fesztivált. Idén már a magyarországi együttesek is szlovák néven futnak. Ismeri például a népszerű Malá Hviezda bandát?hawkeye | 2015.06.17. 06:58:43
Nemzeti identitás helyett nemzeti fanatizmus.
Ha tudnátok, miket tanítanak a gyerekeknek pl. a szlovákság 1 500 éves történelméről. Pozsonyban még szobrot is emeltek egy képzeletbeli hérosznak, hátha a vas nehezebb fajsúlyú érv, mint az ész és értelem.
Romániában e témában még rosszabb a helyzet.
Úgyhogy gondoljatok erre, amikor egyesek magyarkodását kritizáljátok...

Bosnyák frizbi zsonglőrök
Szancso | 2015.06.16. 18:16:00Inkább így, mint Hajdú Péterrel! ;)

BatDad
...és Jen, az igazi hős, aki elviseli a férjét! :DPabY | 2015.06.16. 15:32:58pár jóbarátok részt biztos látott a csaj :)

Sanyika - Maradjatok gyerekek

Csoda hogy kihaltak? ;)
lackópetykó1 | 2015.06.16. 17:53:40A macskákkal állhatott közeli rokonságba.
https://www.youtube.com/watch?v=7XyijPE6P6E

Hozhatsz, vihetsz – íme Budapest első nyilvános ajándékdoboza
Botos Vendel | 2015.06.16. 18:51:06nekünk nagy szügségüng van mindenre hun vanag ezek a cigánsegitö házak?????,,,










Nem baj, ott a hvg cikk is...