30.000 méter magasságba küldött egy androidos Samsung Nexus S mobilt a Google. A mobil érzékelő funkciói végig bekapcsolva maradtak, mert arra voltak kiváncsiak, miként viselkedik a mobil a szinte vákumközeli zord térben. A Nexus S végül túlélte az utazást, és izgalmas felvételekkel nyűgözte le a Földön tartózkodó Google kollégákat.
Filmography 2010 - 270 részlet idei filmekből 6 percbe sűrítve.
Nektek mely filmek tetszettek idén legjobban?
A boogie-woogie legfőbb jellemzője a szabad vezetés, az improvizáció. Egy igazi boogie táncos nem előre betanult koreográfiákat sajátít el, hanem a saját egyéniségével próbálja visszaadni a zene hangulatát. Valami ilyesmit láthatunk most ezen a videón is, ütős befejezéssel... ;)nellcsy | 2010.12.14. 17:34:06De miután felsegítették, utána is hogy pattogott már... :D

Az "antigravitációs víz" mutatvány.
Ha nem jössz rá egyedül a megoldásra, itt megtalálod a trükk megfejtését.Swordfish | 2010.12.12. 13:46:41Ez igaz, de ha túl nagy a víz külső levegővel érintkező felülete, akkor hiába a túloldali "vákuum". Nincs akkora felületi feszültség, ami egyben tartaná a víz felületét, a levegő beszökik, a nyomás kiegyenlítődik, a víz pedig kifolyik.
Még vastagabb szívószállal is simán működik, ott a víz tömege is csekély. A szájára helyezett műanyag/papír lap segít egyben tartani a felületet.

Falak nélküli útvesztő... majdnem olyan, mint a képen látható kukorica labirintus szőkéknek, csak téli kiadásban. ;)
eerix | 2010.12.10. 18:09:49ugyan ezt gondolja az is, aki a tőled származó kommenteket olvassa :D:D:D
Magyar szellemvonat - futva üldözte a "szökevényvonatot" a mozdonyvezető. Baleset csak azért nem történt, mert a szembe haladó gyorsvonat késett.gigo | 2010.12.11. 11:55:43Én az illusztráció-animáción majd behaltam a röhögéstől... :D már azért megérte elolvasni a cikket...
Amúgy meg fail.

Ez a termék most a legnépszerűbb Japánban, állítólag a cég 2011 áprilisáig már nem fogad új megrendeléseket.
Tippeljetek, mit csinál a szerkezet! :)Findzs | 2010.12.10. 14:36:12belerakom a rizsát oszt kész a popa :)
Az amerikai SpaceX cég sikeresen felbocsátotta az általa épített Dragon kapszulát, a szintén saját gyártmányú Falcon-9 rakétájával. A kapszula a tervek szerint a jövőben képes lesz hasznos terhet juttatni az űrbe, akár Nemzetközi Űrállomásra is. Néhány éven belül ugyanez az egység akár embereket is szállíthat, új fejezetet nyitva az űrkutatásban. Ez az első magáncég által épített és üzemeltetett szerkezet amely képes Föld körüli pályára állni, majd visszaérkezni.
Ó, szent... pénisz. A dalszöveget nem lesz nehéz megjegyezni... :D
Matt Mulhollandtól, aki virtuóz furulyajátékával már többeknek csalt itt mosolyt az orcájára...kotta | 2010.12.09. 13:43:59Ez a fickó mindig valamelyik fütyülőjével jön?
(Csak most láttam a korábbi videóját is. Asszem ez erre az évre nekem már sok is, remek "bünti". Ötödször nézem.)
"Egy újabb csoda Plastic Barbietól! Most már nem csak a vásárlásaival hülyíti a lányokat, hanem nyerhetnek is tőle. Na persze!" (Nem mi írtuk, ezzel a szöveggel küldte be saját maga. Mi meg vagyunk olyan jófejek, hogy kirakjuk ezt a kis önreklámot, ha már ilyen "híressé" tettük... ;) - b.)Nas | 2011.08.30. 18:23:08Ööö...ez ilyen játék, hogy találd ki, melyik van átfaragva? Vagy melyik pasi valójában? :D










http://verydemotivational.memebase.com/2010/10/04/demotivational-posters-smartphones/