
Elütötte a robogóst, mert az állítólag bemutatott neki, majd továbbhajtott...

Már a harmadik ember zuhant le az égből Angliában
termi-nator | 2015.06.21. 16:35:18Nem lehet, hogy ugyan az, csak gyakorolja az ejtőernyő nélküli ugrást?
Azt hallottam, hogy a világon minden 5 percben eltaposnak egy embert. Szegény. A rokona lehet.

Torgyán József felajánlaná Magyarországot Szűz Máriának és visszavásárolná Kárpátalját
Nektek nem hiányzik Józsi bá a magyar politikai életből? ;)tjunior | 2015.06.20. 16:57:33Látom az idő mindent megszépít.
Az, hogy Gyurcsány és Orbán meg sleppjük egy merő hányinger, Torgyánt még nem tette szalonképessé. A fószer egy félművelt ostoba gátlástalan bunkó volt, aztán a fidesz felszalámizta a pártját, nem kár érte. Torgyán örüljön, hogy nem ment börtönbe mint a haverjai közül pár. (Igen volt idő Magyarországon amikor még politikusok börtönbe jutottak mert loptak)

Szakály Dávid, azaz Davidope - egy kedves barátom, volt kollégám - alkotásai (nem tudom miért csak most rakom ki, úgy emlékeztem, hogy már rég volt itt... na mindegy, jobb későn...)
bungle | 2016.04.27. 15:51:28www.booooooom.com/2016/04/25/animated-gifs-by-artist-david-szakaly-aka-davidope/

„Köszi az elmúlt 12 évet, Laura és minden jót az új barátodhoz!”
Reméljük gyerekük nem volt. ;)
Inkább maradt volna a konyhában! ;)
Szancso | 2015.06.19. 19:22:14Homl-okos *ina.

„Öljük meg az összes fehér férfit!„ - idézet a Goldsmiths Egyetem „sokszínűségi” felelősétől.
A „diverzitási felelős” (nem tudom magyarul hogyan nevezzük) dolga, hogy az egyetemen egyenlőséget biztosítson a nemek és rasszok között. Ő most ezzel a kijelentésével biztosította. Természetesen nem rúgták ki az állásából...
További érdekességek napjaink feministáiról: Mérsékeltek és radikálisoklilaflexninja | 2015.09.07. 12:00:27A chippendale fia, chip és dale unokája.

Élethű robot... de ez most tényleg! ;)
Szancso | 2015.06.19. 20:26:43nem tippelős volt, de csak neked :
Ki látható a képen, aki nem a terminátorra hasonlít?
A: Sylvester Stallone
B: Sandra Bullock
C: John Connor
Volt még az a pszichológus is, de arra már nem emléxem. Sikeres volt a terápia...

„Szállj velem, még nem repültem senkivel.
Szállj velem, elviszlek, merre mész...”norbertvincze | 2015.06.27. 19:19:37sokan azt hiszik, 100-200 ezer dolláros luxus sport kocsi árában benne van a sérthetetlen opció is
http://rt.com/news/270133-porsche-moscow-center-crash/

Négy sör, egy mérföld futás - végre egy értelmes sport! ;)
norbertvincze | 2015.06.18. 19:22:59szerintem 0,33 és az ilyen dobozos kinti szarokat tekintve, lehet hogy ez egy felvizezett szar budweiser, ami kb 0,5ös :D










Egyébként ha jól tudom a traffipaxozásból sem a rendőrség kapja a lóvét...