
A lejtő alján egy kupacban gyülekeznek a mazsolák... ;)
Csak nehogy arra járjon egy ilyen hókotró. ;)bungle | 2011.01.19. 12:10:14Egy újabb jeges bowling: www.liveleak.com/view?i=80c_1295385378
"Kesha vagyok, 34 éves és imádom a vécépapírt... ENNI."
bungle | 2014.12.22. 22:16:09Napi egy guriga vécépapírt eszik meg az ötgyerekes anya
http://velvet.hu/elet/2014/12/18/napi_egy_guriga_vecepapirt_eszik_meg_az_otgyerekes_anya/

Nem túl együttműködő doboz. ;)
Minusz | 2010.12.22. 22:54:36Én meg viccből elborítottam volna oldalra és úgy pakoltam volna föl:D
Akkor próbáljon mászkálni:P

Az évtized legfurcsább, legbizarrabb, legrondább cipői.
Az összeállítás eljut a virágokkal és zsebórával díszített darabtól egészen a tehénpatából készült lábbeliig.(A posztképen látható cipőt, pontosabban a 25,4 centis (!) platformtalpát pl. elefántürülékből készítették.)lb7 | 2011.02.16. 09:20:16http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/10558/dsquared2-skeletal-stilettos.html

Egy újabb bájos kacaj. :-)
lb7 | 2010.12.22. 15:12:02beszarok...pont amikor eltalálta a manuszt, akkor jött fel a reklámszöveg alatta, hogy: "vérre éhezel?" :DDD

De aranyos kis majom! ;)
kowbacsi | 2010.12.23. 15:11:19De ez msot hogy áll ?:O

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.

Fura párkapcsolatok
Az egykori görög monda szerint Küprosz királya, Pygmalión nőtlenül élt. Magányában hófehér elefántcsontból csodálatosan szép nőalakot faragott ki vésőjével és annyit gyönyörködött benne, hogy végül beleszeretett. Könyörgésére Aphrodité istenasszony életre keltette a lányt, akit a király nyomban feleségül is vett. Erről a történetről kapta a nevét a pigmalionizmus, amikor az illető emberi szoborral vagy képmással végez szexuális cselekményt, és ennek modern formája látható a videóban.
Volt már hasonló itt: egy japán, aki 100 guminővel él együtt.naphtha08 | 2010.12.19. 18:25:43De jó! Már nem csak kis lányoknak, hanem nagy fiúknak is csinálnak Barbie babát. Akkor lesznek bajban, ha kiadják a babához tartozó autót, házat stb... Kell az ilyen, mert legalább igazi értelmet nyer a b@sszál egyedül beszólás. Azért kíváncsi lennék mivé ferdülnének ezek a senkiháziak, ha nem tartana itt a szilikon ipar. Lehet ezzel is az öngyilkossági ráta javul. Így is elég debil van... Szevasz Dude :)

Amikor már a csapból is Pachelbel folyik... ;)
Sörfi | 2010.12.17. 10:22:30hehehehehehehe, és ebben pont azt a 8 akkordot nyomja az elején a csellós amiről tooni linkjében szó van xDDD szakadok

Fej nélküli pingvinek? ;)
Nusihusi | 2010.12.16. 19:53:51Félelmetesen néznek ki...O.o









