
Amikor azt mondjuk "belekerültünk a mókuskerékbe", nem ilyen szép dologra gondolunk. :)
.::JunKieEQ::. | 2011.02.04. 11:42:44Humánusan oldanám meg... :)
Hol van ilyenkor egy ördögűző?! ;)

A dogonok Mali bandiagarai száraz fennsíkán élnek a XIV. század óta. Egy évben csak egyszer halászhatnak az Antogo-tó "szent vízében", ilyenkor percek alatt "megszabadítják" a tavat a halaktól.
Kis adalék a dogonokhoz: ez a primitív körülmények között élő nép elképesztő csillagászati ismeretekkel rendelkezik, tudását szájhagyomány útján őrizte napjainkig. Sirius gyermekeinek nevezik magukat, és azzal ejtették ámulatba az 1930-as évek elején a francia antropológusokat, hogy mindenféle műszer nélkül olyan bolygók létezéséről beszéltek, amelyek a Földről nem láthatóak, s melyeket csak a 19. század derekán erősítettek meg a csillagászok, különféle számítások alapján.
Hasonló post, csak fotókkal.Tooni | 2013.02.01. 12:15:44:D

"Ugye tudja, hogy vastagabb borítékot illik adni az ilyen műtéteknél?"
A mai izés téma a hálapénz. Írjátok meg, mit gondoltok róla, ti szoktatok-e fizetni (vagy elfogadni, esetleg követelni), stb. :)bungle | 2015.12.22. 12:14:11http://index.hu/belfold/2015/12/22/halapenz_egeszsegugy_paraszolvencia_kerdesek_es_valaszok_orvosok_mutet/

Traffipax-lottó Svédországban.
Magyar cikk
Igaz csak egy 3 napos próba keretében tesztelték az ötletet, de állítólag bevált.
Szerintetek nálunk bevezetnek valaha egy ilyen, vagy egy ehhez hasonló koncepciót?zeshka | 2011.01.13. 12:29:57Amíg nálunk előre belekalkulálják a büntetésekből beszedett díjakat a költségvetésbe addig ilyen itt nem lesz :-D

Bébz beatbox.
Másra is ilyen jól használja vajon a száját?gabor86 | 2011.01.08. 01:16:06tényleg nagyon ügyes a csajszi, csak kár, hogy hamisan dúdol...

Na ilyen bébiszittert szerezzen be, akinek szüksége van rá! Nem kér fizetést, csak kosztot-kvártélyt. :)
nellcsy | 2011.01.05. 09:53:04:) Nagyon édes ahogy nevet...A kisfiam is pont ekkora, persze ő is hasonlóan kacag... :)

A lejtő alján egy kupacban gyülekeznek a mazsolák... ;)
Csak nehogy arra járjon egy ilyen hókotró. ;)
Igazi pszichedelikus élményben lehet részetek egy ilyen multitálentum előadását megtekintve. :D
tshabee | 2010.12.18. 10:55:10keressetek rá a "wonky" stílusra...
"Egy újabb csoda Plastic Barbietól! Most már nem csak a vásárlásaival hülyíti a lányokat, hanem nyerhetnek is tőle. Na persze!" (Nem mi írtuk, ezzel a szöveggel küldte be saját maga. Mi meg vagyunk olyan jófejek, hogy kirakjuk ezt a kis önreklámot, ha már ilyen "híressé" tettük... ;) - b.)Nas | 2011.08.30. 18:23:08Ööö...ez ilyen játék, hogy találd ki, melyik van átfaragva? Vagy melyik pasi valójában? :D









