
Már megint webkamera...

Ha a fociban lehet gólöröm, akkor a ping-pong-ban miért ne lehetne pontöröm. :D
joovan | 2009.10.10. 10:33:56Ez mekkora csávó :D:D:D:D Egyik legjobb video, amit láttam!!!!
Biztos szakmát tévesztett a ping-pong eredmény táblán nézve, jobban megy neki a tánc! :D

Munka után édes a pihenés. ;)
Laci | 2009.03.02. 19:31:00centrifu gálában?

Kössz apa. :D
varazs | 2009.02.18. 23:30:17Vàà, ez jò volt! Hogy eltakarta màr a kiscsaj a kameràt! :DD

Svéd "fiúbandák" a 70-es évekből.
Kedvencetek? :)
egyszervolt | 2009.02.17. 05:39:39Ez aranyos..:) A postkepen szereplo Garvis egyuttes jobb oldalt allo tagja egy az egyben Ihasz Gaborra emlekeztet.:)

Ez most paródia akar lenni?
Az eredetit gondolom már mindenki látta, (több mint 10 milliószor nézték meg).bungle | 2011.01.14. 11:30:55kkovi8 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=rrYtfnMLDZs
Szöveg: "Ezt a táncot érdemes megtanulni... kezdők figyelmébe ajánlva"

Sztojka Eszmeralda - Tánc casting 2
eol | 2009.02.12. 16:02:47Nem hülyének, hanem külföldinek :) brigi_cica, akinek focuskoma írta az infót, finnországi.

Techno Dance Party. Állítólag brake-elnek! :-P
mekszamnojz | 2009.02.02. 22:25:52jaaaa hogy a második csaj volt? :DD jó tudni :)

Mert már olyan rég volt, hogy valami jó kis muzsikát küldtem volna nektek :D
Tessék ennek is naaagyon örülni.. XD
"kakakakkakakaaaaaa" ;)alphadog | 2009.02.01. 20:50:49http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039" target="_blank">http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039

"Nem kell aggódni a kedves szülőknek, később valószínű normális Slayer rajongó lesz a csemetéből..."
pepeti | 2009.01.31. 23:47:59Ha már thrash metal és banjo akkor: http://www.youtube.com/watch?v=4qYYzMye5M8 Hatalmas!:D Bonded by Blood banjon játszva.










hát ezmegmiez tesó ?