
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a tevepókot, amelynek marása ugyan nem halálos az emberre nézve, de igen fájdalmas emlékeket hagyhat pl. egy óvatlan amerikai katona bármelyik testrészén. ;)
Pár éves cikk: Egy Afganisztánban szolgált brit katona hazatérésekor magával hozott egy óriáspókot is, amely halálra marta a kutyáját.
Régi klasszikus (van még, aki nem látta?), többnyire e-mailben terjedő képsorozat egy állítólagos tevepók marásának következményeiről (csak erős idegzetűeknek!).dude | 2011.01.18. 09:23:08"Karatepók a faszom..." :D
3D élmény szemüveg nélkül.
(Hát mit mondjak, elég bizarr.)
Eközben Oroszországban...
A rend éber őrei nem éppen állnak a helyzet magaslatán. :DNusihusi | 2011.01.17. 19:29:04Ezek az orosz rendőrök...:D

Amelyik oroszlán ugat, az nem harap!? ;)

Egy jó ok arra, hogy miért ne aludj el New Yorkban a metrón. ;)

Zenhallgatási szokások nemi orientáció és életkor szerint
Több kép is van, pl. előadók, műfaj, tartalom szerint csoportosítva.Rosta | 2011.01.17. 15:27:38Ez egy általános lista.... lista a leggyakrabban hallgatott stílusok és előadókról kor és nem tekintetében.
Persze, hogy nem fog megtalálni, rajta az underground együtteseket, mert lehet, hogy te meg az ismerőseid azokat hallgatjátok, de nem ti vagytok mindenki, hanem mint kiderült egy kis réteg és többségben inkább ájron méjdent, meg rhcp-t meg gorillazt meg dzsásztin bíbort hallgatnak a népek.... a tv által nyomatott zenét... nem mondom, hogy szar, de én egyiket se hallgatom spec... és nekem sincs fent olyan zene itt a listán amit hallgatok.
Ettől nem szar ez a lista, hanem csak bemutatja a nagyátlagot... és ez a lista is csak speciel a Last FM-ről szól.

"Földönkívüli üzenet vagy átverés? 30 éve nincs magyarázat a világ legfurcsább könyvére."
Szerintem így kell hülyére venni a népet és jól meggazdagodni. :DRevanor | 2011.01.17. 03:20:19Pont 2009-ben mondta a szerző, hogy az írásnak csak annyi a lényege hogy olyan hatást váltson ki az emberekből mint amikor a kisgyerekek néznek rá a normális írásra. Nem értik de valahol úgy érzik hogy van értelme.

Ha téglából lett volna, akkor én posztszövegem is tovább tartott volna. ;)
(Tudom, hogy nem Z4-es, de BMW (volt).)brier | 2011.01.25. 15:26:54postszövegXD

Van az a "meló", ami közben nem nagyon lehet fütyülni, de utána... :)
(Biztos sokat nézte a hófehérkét.)Nas | 2011.01.13. 22:11:24És előtte mit énekelt? A bányászindulót?

BMW Z4 téglából.
A célközönsége talán a besúgókból kerülhet ki és nem árt hozzá beszerezni egy jó kőművest is. :)
Van másik!brier | 2011.01.25. 16:37:11csini :D ha lenne egy bazi nagy kertem a nem létező villám külterületén , biztos lenne egy ilyen kerti diszem :D









