
Túlélte vagy nem élte?
Dmckayals | 2015.07.11. 13:01:00Sokan mondják, hogy a nascar unalmas, mert csak körbe-körbe mennek. Azért 200 feletti tempónál ilyen közel egymáshoz kell valamiféle tudás, hogy mindenre reagáljon a pilóta, ami körülötte történik. Nem tudom, miből van a kerítés, de annak ellenére, hogy a tartóoszlopok kitörtek, nem szakadt el, hanem megfogta a kocsit. Végül pedig érdemes megnézni a fedélzeti kamerás képen, hogy a baleset után mennyit lehet látni az útból...
Melanie, a mosómaci biciklizik :)

Szerdán csillag született, Pumped Gabo hipnotikus táncától nem tud szabadulni az internet népe
bungle | 2016.01.10. 23:28:37http://ripost.hu/cikk-szakitott-pumped-gabo-csajozo-tanfolyamot-inditana

Gyorsan felnő(z)nek a fiú gyermekek... ;)
PabY | 2015.07.12. 12:10:51hát ez borzasztó

Peruban a 122 méter magasban lévő üvegkapszula „lakosztályokat” úgy lehet birtokba venni, ha a bérlő előbb megmássza érte a sziklafalat
Szancso | 2015.07.10. 20:12:26Nálunk egy földszintesért is qrva sokat kell csúszni-mászni. ;)

Kicsihangyaember :)

Nem akartam most egy újabb „meleg” témát felkapni, de ez egy annyira érdekes és megosztó sztori, hogy ezzel tényleg érdemes egy kicsit foglalkozni.
A házaspár egy olyan torta elkészítését utasította vissza, amire a megrendelő „támogasd az azonosneműek házasságát” feliratot kért, tehát nem arról van szó, hogy magát a párt nem voltak hajlandóak kiszolgálni, akik mellesleg szándékosan célozták meg a keresztény tulajdonospárt.izé012 | 2015.07.22. 09:58:44Semmi a világon. Nem akarom én beléd fojtani a kitörő érzelmeidet. ;-)

Russell Powell „tenyérlenyomatai”
Szancso | 2015.07.08. 17:28:16Tenyérbemászó képe van. :)

MOO! - Cyriak végre újabb feltöltéssel örvendeztet meg minket (még ha egy régi videója is, HD-ben) :D
lilaflexninja | 2015.07.09. 09:03:14Jóóóóóóóóóó, nagyon is

Ha valaki nem bírja a meleg(ek)et, nézze a mexikói időjárás-jelentést! ;)
watchup | 2015.07.10. 10:20:56Félreolvastam a háttérben a PRONÓSTICO-t :)









