
Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
Kuly | 2011.02.01. 14:27:37Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.
Földrengés volt Magyarországon.
Az epicentrum Oroszlány volt, ahol 4,7 -es erősségű rengést mértek a műszerek, de az ország több pontján is érezték, hogy megmozdult a föld.
Ha esetleg köztetek is van olyan, aki átélte ezt a nem hétköznapi eseményt, akkor a kommentekhez várjuk a beszámolókat.GerzSonka | 2011.02.01. 16:40:03Budapest XIII. ker... Bakker még a feleségem is érezte, csak én nem. Oda se figyeltem, melóztam ezerrel, később mondta, hogy rengett valami. :)

Erotikus tánc egy argentín televiziós show élő műsorában.
(Nem értem a műsorvezetőt. Őt most sokkolta ez az egész, vagy csak azt bánja, hogy kimaradt belőle? :D)coldnothot | 2011.01.30. 17:09:422:42-kor a műsorvezető azt ordítja a mikrofonba hogy "baszta" - pedig az nem is igaz.

Alvajáróknak nem épp a legjobb hely a pihenéshez... ;)
Nas | 2011.01.30. 21:16:11Egyébként ha valaki nem csak szórakozásból jár a természetbe, hanem mert mondjuk ez a munkája, és csinál is az ottani ökoszisztémáért valamit, annak jobban feltűnik a "faszacsávóskodó" viselkedés, és jobban is idegesíti mint egy sporttársat... ;) Azon se nagyon lepődj meg, hogy az erdészek utálják a természetvédelmi területen quadozó, cross-motorozó hülyegyerekeket, pedig azok is "csak" végighajtanak az úton...

Mondtam nektek, hogy a bolhák utálják a vizet!!! :))
(Egyébként a pulim ugyanezt csinálja fürdetés után...)bungle | 2011.02.03. 21:00:59Ezt nem én ajánlottam neked a 15. kommentben? ;)

A mexikói drogcsempészek legújabb technikája.
C1MH | 2011.01.28. 11:59:48Vajon a pénzt is ilyen úton kapják meg? Hogy örülhetnek az aprónak :D

Zongorát találtak Floridában, egy a parttól 200 méterre lévő homokzátonyon.
Szerintem csak annyi lehet az egész, hogy David Copperfield rossz koordinátákat adott meg otthoni gyakorlása közben. ;)
Angol cikk
Magyar cikkbungle | 2011.02.01. 10:30:23Megoldódott a rejtély, így került oda:
www.pianostreet.com/blog/piano-news/sandbar-became-world-renowned-piano-bar-2979/

Audi
A3 "Hibernate".::JunKieEQ::. | 2011.01.28. 20:40:33A jó öreg budafoki út... akad arra látni való rendesen...

A kerítés ugrás nagymestere. :)
brier | 2011.01.28. 08:10:15aranyos , mi lehet oda át ami ennyire érdekli? :)))

Dombról lecsúszás, fele nem más korláttal nehezítve és flikk-flakk szaltó kiugrással kombinálva. :)
brier | 2011.01.27. 08:56:29nagyon korrektül nyomta XD hányszor probálhatta már el? :)









