
A farok már csak ilyen, néha nehéz kordában tartani. ;)
Kuly | 2011.02.04. 15:59:30:-) Lol :-D Meggyőződésem, hogy tapasztalatból beszélsz!
Videó egyetlen fényképből.
Szükséges hozzá egy "jófajta" fényképezőgép (Canon 550D Rebel), valamint nem árt mélyebben ismerni a Photoshop CS5 és az Apple Motion programokat.Kuly | 2011.02.04. 16:00:31És ezt egy géppel csinálják?

Fura, érdekes bringák, triciklik és egyéb tekerős guruló izék...
(csendben megjegyezném, hogy megújult a FunPic, lehet regisztráció nélkül is kommentálni, de pár napon belül az Izés felhasználónevetekkel is beléphettek, amint beimportáljuk oda az összes Izé usert).brier | 2011.02.04. 09:32:35csiribirik az tuti :))

A kép nem tükrözi teljesen a cikk témáját. Ami azt illeti, nehéz lett volna ideillő képet találni és nem lett volna helyénvaló kirakni sem.
Gyengébb idegzetűek vigyázzanak, engem képek nélkül is elborzasztott a dolog!Nas | 2011.02.06. 19:38:34xD Hát, az sem mai csirke mondjuk...

Amikor azt mondjuk "belekerültünk a mókuskerékbe", nem ilyen szép dologra gondolunk. :)
.::JunKieEQ::. | 2011.02.04. 11:42:44Humánusan oldanám meg... :)

Az Apophis kisbolygó 2029 -ben közelebb lesz Földünkhöz, mint a Hold. 2036 -ban, mikor újra visszatér kérdéses, hogyan változik a pályája: az oroszok egyre jobban aggódnak a kisbolygó miatt.
Itt egy videó, hogy milyen közel fog jönni hozzánk 2029 -ben.
Lehet nem kéne fizetni a lakáshitelemet? (Lehet, csak akkor kilakoltatnak :) b.)brier | 2011.02.04. 10:04:50én már nem is akarok idős lenni annyi izét hoznak már össze hogy nem is akarom látni, gyereket szüljek erre a világra???

Nagypapi reakciója az unokája új frizurájára... (bájos kacaj kétcsrilliónyolcszázhuszonhat).
brier | 2011.02.04. 10:07:40igen kicsit szivott csak be XD vagy már bazira nem szomjas

Egy 24 órás szférapanoráma kép, a helyszín Athén.
Mindenképpen nézzétek meg a fotós saját oldalát is! :)brier | 2011.02.02. 08:35:22szerintem nagyon fantasztikus :)

120 év disznólkodásért... :D
Hule | 2011.02.02. 07:26:09Tulkepp elgondolkoztatott, mert ha epp nem bugik az emse akkor elegge meg kell kenyszergetni szegeny fejet... A gazdi ugy is probalhatja hogy esedekes-e a parositas hogy a diszno hatara ul, ha turi akkor hajlando... ;)

Az tuti, hogy én biztosan jelölném a hölgyet a következő Oscar-díj átadáson a legjobb statiszta kategóriába. :D
Kuly | 2011.02.01. 13:22:39Én nem értek egy két dolgot.
A busz ugyebár a földön volt akkor is, amikor a támadás érte. A kommandósoknak nem hiszem, hogy a ház tetején lenne a főhadiszállásuk. Nade ha ez így van, akkor minek mentek fel a háztetőre lecsúszni onnan? háát eleve a fődön vótak bakker.
Amíg ezek csúszkáltak addig a kártevők meg Ludas Matyit olvastak.
Mindegy! Elég életszerű! :-)









