
Klipforgatás nem várt végkifejlettel. :)
Nas | 2011.02.08. 22:21:14Érezd a törődést! :D
Az alkohol öl, butít és néha paranormális tevékenységre is hajlamos. ;)
Kuly | 2011.02.08. 00:51:22LOL:-) Egy sörszállító kamion mégnagyobb gyászt okozna szívünkben. Ez horroros volt. :-)

Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne. Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.bungle | 2011.03.04. 11:01:24Jó kis cikk, nincs kedved esetleg beküldeni Autó Izére? :)
http://auto.ize.hu/post.php

Csak az nevessen hangosan, aki még nem járt így! :)
(Fogadjunk, hogy ma már többen is voltatok ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben. ;D)Tooni | 2011.02.08. 21:53:29Ki? Én? Ugyan >:D
http://cdn0.knowyourmeme.com/i/000/087/635/original/trollmasknewface.png?1292152248

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...

"Ne kattogjál, mert lecsaplak, mint a taxiórát." :)
(Lehet, hogy túl gyors volt neki a tempó? ;D)Tóth József | 2011.02.06. 11:49:23Nem csak metronómról van szó. Az állatok bizalmatlanok a műszaki-gépi- dolgokkal kapcsolatban. Én is szórakoztam a macskámmal hasonlóképpen. Pl.: szétszedett vekker. Mechanikusra gondolok. Ugyanígy viselkedett. Vagy mérőszalag. Mikor a fűben felé toltam, négy lábbal ugrott hátra. Biztosan, valami másnak azonosítják be, addig, amíg rá nem jönnek, hogy ártalmatlan. A mérőszalagot, pl. kígyónak.

Indiában nem az apuka viszi az oviba a 4 éves gyereket, hanem a gyerek az apukát dolgozni. ;)
(Egy szóval tudnám illetni azt, aki ilyet megenged: idióta!)brier | 2011.02.05. 10:21:52ez nagyon nagy :DDDDD
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.brier | 2011.02.05. 10:24:08XD
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :DRT/TURBO | 2011.02.04. 08:19:40De azt bődületes mennyiségben!

Brisbaine az áradások előtt és után.









