
Javított plakátok ;)

De legalább az ajtók kinyílnak... ;)
Botos Vendel | 2015.07.20. 23:51:36hátha még tudnáka bénák hogy csak pu hab elég let vona nem kel habarcs és eröseb is a fal na meg gyorsab!!!!!4444

8 brutálisan őszinte Facebook-értesítés, aminek léteznie kellene

Elég jó lett az idei termés! :D
közlegény | 2015.07.16. 17:27:53jó az idei pizzatermés a seregélyek oda lesznek meg vissza

Rocker Zs... izé.. Patrik a Balaton Soundon
Lesz ennek folytatása is.
Autós vs motoros ;)
„Looks like Gollum” :Dnorbertvincze | 2015.07.16. 17:32:53azt nem írtam, h törvényileg nem engedett, csak azt, h valamiért nem csinálják. És mivel nem csinálják (legalábbi s ohioban nem igen láttam), ezért lehet gollum barátunknak ez rendhagyó jelenség volt, és úgy gondolta, hogy szóvá teszi

A nők mellett a férfiak is mehessenek 40 év munkaviszony után nyugdíjba - ezt akarják szakszervezetek. Ezért népszavazást kezdeményeztek. A Tudományos Akadémia szakértője szerint ez katasztrofális lenne, és inkább büntetést kéne fizetnie annak, aki hamarabb akar nyugdíjba menni. A nyugdíjfolyósító szerint, ha ezt bevezetnék, már az első évben 150 ezer férfi mehetne korengedménnyel nyugdíjba.
Szerintetek a különbségtétel sérti az egyenlőséget?lilaflexninja | 2015.09.16. 14:26:34Hát, népszavazás már nem lesz erről! http://privatbankar.hu/szemelyes_penzugyek/elbukott-a-nepszavazas-nem-mennek-nyugdijba-a-ferfiak-40-ev-utan-285553

„Gyorsan átnézem a weboldalakat.” ;)
Szancso | 2015.07.15. 22:23:55Csapágypepörgetősbetonraleejtősszikrázós is jó buli. :)

Ezt bizony elvitte!
jackherer77 | 2015.07.15. 21:04:22Pár sör után biztos.

Ezután jöhet az ötszörös biciklis hátraszaltó... ;)
Dmckayals | 2015.07.15. 13:21:11Mert ők úgy állnak hozzá, hogy sikerülni fog! ;)










http://index.hu/belfold/2015/08/12/plakatok_afganisztan/