
Ilyen hidegben nekik is kijár a wellness. ;)

Ace Ventura taxitársaság!?
(Mondjuk ez nem éppen "csont nélkül" sikerült. ;))Nusihusi | 2011.02.14. 23:23:20Wazze, ilyen béna sofőrt:D

TC Bank - Dream Rangers
Egy "nem átlagos" reklám Tajvanból. :)zeiksz | 2011.02.14. 07:10:43zsíros kis cucc :)

Figyelem, figyelem!
Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)blackmumus | 2011.02.19. 16:23:12ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a kisvasút járatok sem álltak meg 1 időben csak a nagyobb megállóhelyeken, máshol csak lassítottak kb 3-5 km/h-s sebességre és ez nem a gazdaságosság miatt volt így, hanem az idő miatt ugyanis a 20-25 km/h-s végsebesség miatt nem nagyon lehetett gyorsfolgalmúnak nevezni, de a munkába oda kellett érni márpedig 1 megállás akár 10 percet is elvehet az időből, 15-20 falu után pedig ez igen nagy késést jelentene.

Néha nehéz a felfelé vezető út... de legalább nem kell kondibérlet. ;)
Kuly | 2011.02.13. 03:51:50:-) ... csak nem szabad feladni!

Szerintetek melyik az igazi? ;)
Ötletes reklám...Whitee | 2011.02.10. 15:45:36Az összesnél tudtam, hogy melyik. :) Az árnyékokat ha jól megfigyeltétek, észre vehetővé tette, hogy melyik a valódi, illetve melyik a fotó. :)

Nemcak kici kövér hobbitoknak ajánlok egy jó kisz hobbit: így épíccetek hobbit házat, dráágaszágaim. ;)
Laretta | 2011.02.14. 12:15:34Nem is néz ki rosszul! :D

Liv Boeree
Gondoltad volna róla, hogy asztrofizikus, aki nem mellesleg a PokerStars profija, vasárnap este megnyerte a Sunday Wurm-Upot, 147 780 dollárt, vagyis 30 millió forintot kaszálva ezzel? Ráadásul a gitárral sem bánik ügyetlenül!
Szupernagyi akcióban :)
sahinel | 2011.02.11. 06:15:58Látom még mindíg nem tod miért vagy rám kiakadva csak ugyanazt tudod mondogatni. Ha neked ez kielégülést okoz csináld.
bár mit is vártam ha még érvelni sem tudsz. Legalább olyanba köss bele amit mondtam de csak a saját véleményed mondod továbbra is.

Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:
Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
sexdealer | 2011.02.08. 14:35:41Ti nem látjátok benne a lehetőségeket??
Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott kismotor prototípusa. :)
Autókba, motorokba fejlesztett változatai új dimenziókat nyitnak majd.
A lóerő a múlté. Jön helyett a hörcsögerő :)










Nyenyec! Troll mode off!! :D