Egy újabb optikai illúzió! Ha nagyon megerőltetjük magunkat, kellő kitartással egy Rubik kockát fedezhetünk fel a videóban. Nektek sikerült? ;)betyár | 2011.02.26. 12:33:51juj, de érzékeny valaki :)
A japán rózsaszín tatu különösen veszélyes, nem ajánlatos vele ujjat húzni!
Nusihusi | 2011.02.24. 23:15:09Ez is valami "művészfilm"?o.O

Bruno Mars, egy lenyűgözően tehetséges hang.
Még néhány száma Zene Izén.zdumbi | 2011.03.07. 14:47:48TOTAL DISLIKE !

Akkor most közelítsük meg a dolgot, erről az oldalról... ;)
Közületek ki és mit néz meg először egy nőn ill. pasin?7sleeper | 2011.04.13. 14:45:09segg-cam

A cryptozoológia olyan élőlényekkel foglalkozik, amiknek létezését az egzakt tudomány kétségbe vonja: Bigfoot, Chupakabra, Nessie, Yeti és társaik. Az oldalon lehet válogatni közülük. Ki melyikkel találkozott már? :)
Az is előfordul néha, hogy egy korábban kitalációnak vélt fajról kiderült, hogy mégis létezik, például az óriás tintahal.
Persze a tengerek mélye továbbra is tartogathat meglepetéseket. :)
További mélytengeri finomságok: 1. rész, 2. rész, 3. rész.
A kínai Li Funak nagyon vág az esze. ;) 4 évig nem zavarta a fejében lévő tízcentis penge...
ismeretlen | 2011.02.21. 08:38:55De melyik extrém arcnak van már ilyen piercingje? Király ez a kínai csóka.

Elszigetelt brazíliai törzset fedeztek fel a levegőből.
Brazil illetékesek szerint a perui határ közelében, a távoli nyugati-amazonasi dzsungelben fellelték és lefotózták az ország egyik utolsó olyan törzsét, mellyel korábban nem volt kapcsolat.Chino | 2011.02.22. 08:22:06Semmi nem követeli meg igaz. És bocsáss meg, hogy én megpróbálok ember maradni, még akkor is ha nem látsz és nem ismersz. Bár lehet, hogy ha most személyesen mondtad volna, akkor már nem állnál két lábon. De sajnos ezt sosem tudjuk meg...

"Jobb, ha félreálltok..." :D
Mr.T. | 2011.02.18. 16:39:17Perverz!

Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
dusza ági | 2011.03.23. 13:31:15szánalmas.....,

Wifi a tömegközlekedésben.
Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?
Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?Zeppelin01 | 2011.02.16. 18:56:26Úristen! A végén még takarítani is fognak









