
Dolgok, amiket talán nem tudtál a szcientológiáról.
Xenu, a galaktika urának története fontos szerepet játszik az egyház mitológiájában, csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, ún. OT III-as egyháztagok hallhatják. A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta őket, és leginkább a mai DC-3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra, és ezek a thetánok okozzák az emberek érzelmi problémáit. De szcientológiai kezeléssel, „auditálással”, ezektől a thetánoktól meg tudunk szabadulni.
Kiszivárogtak Xenu titkai
Úr az Űrből és Tisztelt Szcientológia Egyház! (Tóta W. Árpád írásai)bungle | 2016.07.25. 12:20:28http://ripost.hu/cikk-belsarral-ontottek-le-budapesten-a-szcientologusok-amerikai-nagyfonoket/
A kínaiaknak nem nehéz annyi ember között egy ilyen tehetséges rappert találni. ;)
lb7 | 2010.08.29. 10:37:05És a zsűrik élvezik?!!!!

A bájos kacajok után itt vannak a furcsán horkolók. Ők képtelenek csendben szundikálni, de mi ezt abszolút nem bánjuk, hiszen így eggyel több dolog van, amin mosolyogni tudunk. :)
Másik videó. Ha találtok még ilyeneket, írjátok a kommentekbe!Daron | 2010.08.23. 21:12:34milyet büfög minden horkantás előtt!!! :)))

Na ez mi lehet?
Laretta | 2012.01.11. 14:56:25Rugósszék "extra" nélkül ;)

Vége a cápariadónak - nem találják a gyanús halat
Lehet, hogy a fenti Seabreacher X-et látták? ;)destiny13 | 2010.08.18. 21:31:43Aki ma este fél hétkor nézte a Discovery-t, láthatta azt alkotókat és az eredeti delfines verziót is.

Egy gong a vízben. Vajon ti kitaláljátok kattintás előtt, hogy milyen sporttal lehet kapcsolatos? ;)
(Ha van kedvetek, akkor a kommentekhez is beírhatjátok.)cila | 2010.08.20. 20:07:37Mindenre inkább gondoltam volna. Nem mindennapi végkifejlet.

Romantically Apocalyptic - egy újabb humoros, általában 4-6 naponta frissített poszt-apokaliptikus képregény. Akinek tetszett az Elfújta a lökéshullám, annak kötelező!
Az oldalon magyar fordítást is találtok...Sörfi | 2010.12.07. 18:56:54újabb részek! :D

Kitalálod az elején, melyik dalt énekli visszafelé? ;)
Ha tetszett, érdemes a többit is megnézni tőle.Teomoart | 2010.08.16. 15:57:08Aszta...

Kattintás előtt tippelj, milyen csodálatos termék látható a képen! :)
Laretta | 2010.09.30. 20:17:30Én fel nem vennék ilyet :D Inkánn a nem tapadósat :D

Monsters
Hat éve már annak, hogy megváltozott a földi élet egy idegeninvázió miatt. Már nem az ember a domináns faj. Ebben a világban egy újságíró, és egy amerikai turista próbál biztonságos helyet találni.
A témája miatt hasonlít a District 9 című filmre, ráadásul ez is kevés pénzből készült. Vajon lesz is olyan jó és sikeres? Hamarosan megtudhatjuk (az előzetes biztató). Az amerikai mozibemutató október 29.-én lesz, magyarról természetesen még nem tudni, de szerintem az is előfordulhat, hogy nem is lesz.
Hivatalos honlap.|-=O=-| | 2010.10.21. 12:08:19Már felirat is van a riphez. ;)









