
Hát ez nagyon pro szerintem... :P Jól nyomják a srácok!

Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.
Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)
Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)Ravennë | 2015.12.15. 14:04:04A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét?
https://youtu.be/DelhLppPSxY
Avenged Sevenfold - Hail To The King

Új téli sport, ugorjunk a hóba jól! :)

Az első magyar mangalica fesztivál, 2008. február 8-10-ig. Kolbász-, hurkatöltő meg bográcsoló verseny jól!
bandee1219 | 2008.01.16. 19:34:51Az. :D Itt, Békéscsabán évente van Kolbfest, ez ennek a szőrősebb rendezvénytestvére. :)

Segíts a nyuszin jól! :D
Imre92 | 2008.03.17. 14:29:43na sikerült is.
1 másodpercem maradt :P

Szappan faragás jól.
bandee1219 | 2008.01.03. 13:08:27Viszont, az sokkal nagyobb művészet lenne, akkora visszhangod lenne, tele lenne veled a TV, net, újságok. :D
Amúgy tényleg nagyon jók, a jobb felsőt én sem tudom, hogy a rákba csinálták.

Készits magadról képeket jól! :))

Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...Lilu__cica | 2008.01.15. 13:27:56Ezt én akartam mondani!

Sok jó ember kis helyen is jól megvagyon.
Mr. Cellophane | 2008.01.26. 23:34:53Na-naa!:)
Julius kicsit máshol van:)

Jól nyomják a cigók a trabiban. Kár, hogy csak ketten ültek benne... ;)
bandee1219 | 2007.12.24. 16:20:41Nem emlékszem, hány százalék a cigány a magyar börtönökben? 80-85?...
Ott már nincsenek kisebbségben és ez így helyes.
Ettől függetlenül nem jó, hogy megtörtén, amit írtál, de nem azok fogják, ahogy lentebb írták: halálra rugdosni, megerőszakolni, megkéselni, megölni... pl a lányodat. És ez szerintem téged v. akárkit azért jobban érdekel, mint az a kilopott 5ezres. Nincs igazam?










http://youtube.com/watch?v=ht3DMDx1spo
http://youtube.com/watch?v=5FGGI2iXsHA
http://youtube.com/watch?v=mjLH89uXYmM <-- a vizen megy, volt asszem az Állitólagban(?), nem emlékszem
http://youtube.com/watch?v=hFyP1Us2WBI
Rengeteg van még! Nyami. :')