
Ilyen példát látva csoda, ha retardált lesz a gyerek?
Nusihusi | 2011.03.01. 00:18:29Ez se szomjas:D Mekkora genya, hogy ijesztgeti a gyereket:D
Nálunk is ilyen főzőműsorok kellenének. Próbálj meg csak a kezére figyelni! :)
7sleeper | 2011.03.02. 15:30:06esetében kivételt tennék és dinnyére sört..

Egy ilyen halálkanyart igazán építhettek volna még hozzá... ;)
brier | 2011.02.22. 13:42:16naggggyon nagy :)

Legyeket eszik a falióra - jó az, ha ilyen durván beavatkozunk a természetbe? Mit esznek akkor a fecskék? ;-D
Szobabicikli | 2011.02.18. 15:00:25Jönnek az emberevő Terminatorok....fussatok bolondok :D

Vajon a magánéletben is ilyen jól fúj a csajszi? ;)
lb7 | 2011.02.17. 07:21:56Én a barlangrajzokat is bonyolult és nehéz rajznak tartom... pálcikaembert azt tudok.
Viccet félre, csodálom azokat akiknek ilyen kézügyességük van.

Wifi a tömegközlekedésben.
Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?
Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?Zeppelin01 | 2011.02.16. 18:56:26Úristen! A végén még takarítani is fognak

Ilyen hidegben nekik is kijár a wellness. ;)
Purple | 2011.02.18. 08:49:14már megkapta, kutyasampon miegymás :DD
Nyenyec! Troll mode off!! :D

Csak az nevessen hangosan, aki még nem járt így! :)
(Fogadjunk, hogy ma már többen is voltatok ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben. ;D)Tooni | 2011.02.08. 21:53:29Ki? Én? Ugyan >:D
http://cdn0.knowyourmeme.com/i/000/087/635/original/trollmasknewface.png?1292152248

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...

A farok már csak ilyen, néha nehéz kordában tartani. ;)
Kuly | 2011.02.04. 15:59:30:-) Lol :-D Meggyőződésem, hogy tapasztalatból beszélsz!









