
A gyilkos véreb. :D
Yvette | 2008.07.03. 08:06:11Ez igy reggel mosolyt csalt a pofimra..:)) Naon cukiiii:D
Arany ezüst gyémánt csokkkkkkoládéééééé!
CRaPtRaSH | 2008.07.22. 14:47:42http://www.bornrich.org/entry/swarovski-studded-chocolates-for-10000-from-harrods/

Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
Maccoyi | 2010.07.02. 22:21:24kamubekLaca küldte:
Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is:
A cicák is szeretik a hüvelykujjukat :)
URL: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104142

Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
psypapi | 2008.06.27. 16:28:37Először fingott is!
De megnyugtatok mindenkit, hogy minden gyerek ezt csinálja!
Két féle szülő létezik a földön!
Akit le pisált vagy okádott a gyereke és akit le fog! :))

Kecske szépségverseny Szaúd-Arábiában.
Purple | 2008.06.23. 11:14:42wááhhháháhá :DD

Nem hinném, hogy túl sok embernek van ilyen ocsmány számológépe... :D (már csak a 275$-os ára miatt se).
Firuse | 2008.06.23. 12:54:53Paris Hiltonnak pont ilyen strasszköves a choppere...

Édes, aranyos kislány nevetése. Lelassítva azért elég ördögi. :D
konserv | 2008.06.20. 23:21:12nagyapuka szokott így röhögni pár sör után ... xD

Egész aranyos. Pár percig. Nade órákig?!
RokkantTroll | 2008.06.19. 00:28:50És a hétfejű sárkány tűzoltó. Most már mindent értek. Nem kéne annyi gombát ennem.

Jogos a kérdés, hogy "ez meg mi a szar?"
Igen emberek! Ez pont az! Méghozzá szerencsehozó kaksi a telefonotokra! :D
Honnan máshonnan... ;]Éjfélilány | 2008.06.18. 10:01:39:DD

Drága az áram? Tekerj a turmixért. ;)
AVIREX | 2008.06.18. 23:26:02lacpas :D









