
Mikrohűtő ;)
45 másodperc alatt kész a hideg sör
A
hídzebra túl messze van ;)Nem kellett volna ennyire cifrázni, a néni úgyis a temetőbe indult...
Mondták a haverok, hogy kijött a GTA V, de nem gondoltam, hogy ennyire élethűre sikerült...
odabaxok | 2013.09.20. 09:06:52jj, élethű ;)
http://www.collegehumor.com/video/6919684/gta-5-is-so-realistic-its-boring

Engem is átverhetnének! ;)
zed911 | 2013.09.20. 07:09:00Ahol ilyen könnyű megberhelné a szomszd csapját ott komoly biztonsági gondok lehetnek...

Rajkó zenekar
Vajon mennyi héliumot használtak el a produkcióhoz? ;)7sleeper | 2013.09.21. 20:35:39amiért cigi sem volt egyikük szájában sem.
a kivégzőosztag szemkendőt is
elfelejtett vinni az "előadásra".. ;-)

Szakállas nőt küld Ausztria az Eurovízióra... végül is, ha Magyarországnak lehetett? ;)
bungle | 2014.05.12. 11:03:16És itt még nem is sejtettétek, hogy ő nyeri. :)

„Atombunker” 8 méterrel a föld alatt
Az 1486 négyzetméteres las vegasi lakásnak van saját kertje, műanyagból készült fákkal és műfűvel; van medencéje és jacuzzija; van jól felszerelt konyhája, kútja, bárpultja és kandallója. Legfeljebb annak lehet némi hiányérzete, aki szereti a napfényt, de az ő gondjait is enyhítheti az adott napszakhoz igazodó világítás. Az ingatlant az Avon egyik vezetője építtette még a hetvenes években; akkor körülbelül 10 millió dollárt kellett fizetnie érte. 2005-ben adta el az épületet, de akkor már csak kétmillió dollárt kapott érte. A Zillow ingatlanügynökség honlapja szerint a házat most 1,7 millió dollárért árulják; ideális otthon az atomcsapástól rettegő embereknek.VBK | 2013.09.18. 11:04:41Ezek nem megoldhatatlan problémák.
A levegőből ki lehet szűrni a radioaktív részecskéket. (A HEPA szűrőket pl pont a Manhattan program során fejlesztették ki).
A vizet újra lehet hasznosítani, lásd MIR űrállomás! De tisztítás után már lehet a "kinti" vizet is használni.
A világításhoz szükséges áramot egy RTG generátorral elő lehet állítani évtizedeken át.
Hiroshima és Nagaszaki is lakott város maradt. Ráadásul az elmúlt 60 évben 2000 db atombombát robbantottak fel ezen a bolygón, mégis élhető maradt.

A világ legkisebb autója - nagybevásárlásra nem igazán alkalmas, de a kétliteres tankkal 36 kilométert lehet megtenni.
Ravennë | 2013.09.21. 00:09:20Hahaa... biztosan egy angyal lehet. :D

Az Aigner Szilárdot még értettem, a palócosat bírtam, Onyuthán röhögtem, Gaál Noémit csak néztem, de most milyen idő lesz?!
Nusihusi | 2013.09.17. 21:15:52Szerintem jó, 1 kicsit világvége hangulata volt :)

Energiatakarékos fűnyíró
Findzs | 2013.10.09. 16:08:33ez egy nagyon jó ötlet










ne az konkrétan faszság.
hőt jellemzően úgy fejlesztünk, hogy hőt fejlesztünk, azaz annyi energiát használunk fel (veszteség miatt kicsit többet), mint amennyi hőre szükségünk van. elvonni viszont hőszivattyúval szoktunk, aminek az a jellemzője, hogy a befektetett, jellemzően elektromos, energia 3-4-szeresének megfelelő hőt tud szállítani. (nem véletlenül terjednek a hőszivattyús megoldások világszerte)
amiért a hűtés drága, az az, hogy hőn (jelen esetben hidegen) tartjuk, azaz folyamatos hűtésre van szükség és itt már keményen beleszól a dologba az, hogy milyen a szigetelésünk, illetve mennyit és milyen sűrűn nyitogatjuk a hűtőajtót.