
A néni IDDQD kóddal játszik. ;)
Ha a rendező még hagyja egy kicsit, tuti az orgazmus viszi el a nagyit. :Dbungle | 2011.03.04. 14:11:50Itt van remix is: www.ize.hu/comments.php?post_id=12308
Eddig erről miért nem hallottunk? Mindenki tudja, hogy vízből hidrogént előállitani csak költséges vízbontással lehetséges. Vagy mégsem? Mit gondoltok róla?bungle | 2011.03.17. 20:00:06Jaj, ezt ma én is olvastam, be is akartam ide linkelni, de így még jobb. :D

Elég korán kezdte a tépést, de szemmel láthatóan élvezi. ;)
Nusihusi | 2011.03.03. 19:39:58Ez be van tépve:D

Beszélgetés egy húszgyermekes milliárdossal
Lukács Ernő egy igazi "anticeleb", aki negyvenöt éve hűséges feleségéhez, húsz gyermeke van, albérletből költözött tanyára, ahol valóságos munkával gazdagodott meg, életében nincsenek sötét titkok, nem népszerű, és a média által nem ünnepelt személyiség. Felesége 21-től 46 éves koráig mindig terhes volt, és volt, hogy neki kellett ellátni tizenhat marhát egyedül.Pöpe | 2011.03.02. 23:52:01"üzletfelem " lol :D:D

Egy kis mesterséges lavina. Nem egy utolsó látvány. :)

Talán nem is kommentálnám: a napi bünti...
pateszmk | 2011.03.11. 14:48:05HEADSHOT-OT NEKI

Akiknél sohasem volt a képen látható pilleszék (tervezte 1968-ban Henri Massonet), azok nem is éltek a nyolcvanas években ebben az országban. Szerintem.
Most egy hasonló forma díjazott termék lett, sőt extrém sporteszköz! Egy kis ragasztó a régi pilléknek és irány az utca!
Az "extrém leülés" honlapja.
Azért néha meglepő dolgokat tud rejteni egy traktor... ;)
bungle | 2011.03.25. 12:39:28Nem kell, megtaláltam.

A mazohizmus nem ismer határokat... ;D
bungle | 2011.03.02. 17:33:52Szegény bagoly. :(
http://sportgeza.hu/futball/2011/03/02/elpusztult_a_felrugott_kabalabagoly/

15 éhes oroszlán, három még éhesebb négerrel szemben.
Én azt hiszem lefostam volna a lábam szárát. :DBusKeyCome | 2011.02.27. 19:47:59Kóstolgatni? Á, csak "Nassolgattam". ;-D









