
"Nem unjátok még a csúszdás házakat?" Nem. :D
Laretta | 2011.04.20. 15:33:36Jónak jó de azért olyan mintha óriási konzervdoboz lenne az a csúszda :))
Necker-sziget - Sir Richard Branson (a Virgin légitársaság tulajdonosa) privát szigete.
bungle | 2014.09.30. 12:53:29http://index.hu/kulfold/2014/09/25/ennel_jobb_szabadsagolasi_modszert_meg_nem_talaltak_ki_a_foldon/

Nem tudom mi lehet rosszabb: ha elkap az ellenség, vagy ha megmenekülök egy ilyen készlettel a seggemben.
Néhány múzeumi darab a CIA cuccaiból.7sleeper | 2011.03.29. 22:16:01pedig kénytelen leszel ;-)

Egy multifunkciós ezermester "belezőblogja" mindenféle kütyüvel, képekkel és az alábbihoz hasonló leírásokkal. :)
"Nekem például volt Tesla lemezjátszóm, ami fém dobozban volt. Ez a példány fa dobozban van. Volt fa utánzatú műanyag dobozos. De volt doboz keménypapírból műbőrrel borítva. A közös bennük ez a címke, ami arról szól, hogy ne piszkáljak bele a dobozba, mert pofán leszek vágva!"kiszely | 2011.03.28. 09:47:32Én is nagyon csípem az írásait...nem is tudom hogy futottam bele pár éve, de azóta bent van a kedvencek között! Birom a csávó stílusát nagyon!

Szegény kutyának gyorsan elment a kedve a játéktól. :D
tremor | 2011.03.26. 10:45:17néha én is elfelejtek pár dolgot de ez súlyos XD

Kétmilliárd "Föld" lehet galaxisunkban, számították ki a NASA csillagászai a legújabb bolygókutató felvételek alapján. Ekkora szám esetében joggal feltételezhető, hogy a bolygók némelyikén lehet élet, de akár az intelligens életformák létezése sem kizárt.
mandyedi | 2011.03.27. 17:03:14Bírom az ilyen összeesküvés-elméleteket, de azért majd rászánok egy órát erre a videóra. Addig is egy mondatban válaszolnék erre a feltevésre:
Azért ellenségek a földönkívüliek a filmekben, mert az nem lenne izgalmas, ha idejönnének, megbarátkoznánk velük, aztán leülnénk velük sakkozni vagy sörözni.
Csak egy példa a sok közül: arról sem szoktak filmet forgatni, hogy milyen jó mikor kellemesen fúj a szél, viszont olyan van amiben hurrikán pusztít.

Az oroszok nem ismerik a mondást: többet ésszel, mint (ló)erővel.
Zsottika | 2011.03.24. 19:45:50de egy életre megtanulja hol állhat meg :)

Kicsomagolták az ISS legújabb tagját, "akinek" a neve: Robonaut 2.
Majdnem 200 ember, 15 országból látogatta meg eddig a Nemzetközi Űrállomást, de ez az első alkalom, hogy egy Humanoid Robot is a legénység tagját képezi az űrben. A Discovery szállította fel a fedélzetre legutóbbi, és egyben utolsó küldetése alkalmával. R2 az asztronauta segédek legfrissebb generációja, amelyet a NASA és a GM közösen fejlesztett ki. Elsődleges feladata az lesz, hogy megmutassa a mérnököknek milyen ügyesen tud viselkedni egy robot az űrben, majd további fejlesztések és frissítések után egy nap, kockázatok nélkül fog segítő kezet nyújtani űrsétáknál, javításoknál, vagy tudományos munkákban.
Videók a működéséről: itt, itt, és itt.Élien | 2011.03.20. 13:44:35Beletúrtál volna a csaj hajába? :)

Ismerős a szemüveges srác valahonnan? Nem? Pedig feltűnik pár filmben az arca...
Megalaz | 2011.03.21. 18:02:40observer
A "Van egy téglám Kenyában" a Genézius társaság egyik projektje, amely egy kenyai kis falucska támogatását tűzte ki célul. A kenyai szervezet neve Sargy Community Development Group. Mi lennénk az első állandó támogatója ennek a helyi szervezetnek, mely többek közt egy árva, félárva és szegény gyermekek számára fenntartott iskolát működtet.Fishman_jozso | 2011.03.25. 00:25:044. Blogot elolvasni!!! Min ment keresztül, hogyan és miért? Utána írni mit csinál vagy mit nem csinál a gyermek!
Tavken









