
Na ezt nevezem meglepetésnek!
Nas | 2011.04.06. 20:42:52Oké-oké, inkább unatkozom. :P :)
Nappali, dolgozószoba, konyha, fürdő és hálószoba, alig több, mint 8 négyzetméteren.
cila | 2011.04.10. 09:16:16Szépen megszervezte az életét. Persze, ő is csak átmenetinek gondolja. Tetszik a poszt; ez is bizonyítja, hogy az ember éljen bár Manhattanben, nem men(t)hetetlen. Segíts magadon!

30 Second Bunnies - Kill Bill
Mr.T. | 2011.04.14. 02:23:12Ezt a postot leszámítva is haccá, szóval tökmindegy. :)

Így azért nehéz harcolni az AIDS ellen...
Karesz52 | 2011.09.14. 14:29:11Kb 0:30 -nál tudatosult bennem hogy mit is csinál az öreg a lavorban... megyek hányni. :S

Frane Selak, azaz a világ legszerencsésebb embere. Eléggé angolszakos poszt, de nagyjából a következőkről van szó:
A horvát zenetanár bácsi sokmindenen keresztülment.
- utazott egy kisrepülőn, ahol véletlenül kinyílt az ajtó, ő kiesett és egy szénakazalban landolt, a műszaki hibás repülő lezuhanásakor viszont 19-en haltak meg.
- egy buszút alkalmával folyóba zuhant, ott négyen haltak meg, de ő megúszta.
- egyszer égő autójából mászott ki, csupán a haja bánta az esetet.
- egy busz elütötte, de ő simán továbbsétált.
- ezek után kitöltötte élete első lottószelvényét és telitalálata volt.
Szövegértésem kb. közepes, aki jobban meg bírja fejteni az öreg kalandjait, írja meg kommentben! (Találtam egy régebbi magyar cikket róla. b.)bungle | 2011.04.05. 09:32:06Párszor az öreg is mondta már a halálnak, hogy "sorry". :D
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103795

"Ez aztán a kib@szott nagydarab gengszter..." - Ganxsta Zolee
Beetom | 2011.04.02. 23:00:581. Nyugtassatok meg, hogy álarc van rajta.
2. Ha már a fekák sem tudnak mozogni mi lesz ezzel a világgal?

A háború "szépségei" :-(
Egy Afganisztánban állomásozó amerikai szakasz története, akik unalomból öldöstek civileket. (Nem amerikai-ellenességről szól a poszt szerintem, de érdemes talán azt is tudnunk, hogy nincs makulátlan, "becsületes" hadsereg sehol a világon.)A "Kill Team" saját készítésű fényképei a tényeket feltáró Rolling Stone magazinból.
Megrázó képek, csak erős idegzetűeknek!I. C. Wiener | 2011.04.01. 23:49:31Már háborúzni sem hagyják az embert rendesen :)

Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."
Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)Hajjakend | 2011.04.01. 15:12:17Nah...majdnem sikerült jól emlékeznem..:D

Néhány kemény esés-kelés.
brier | 2011.04.02. 12:52:49koMplett idióták :))))

Nem "Izélsz", érted? :-)
Nusihusi | 2011.03.30. 22:58:29Nagyon cukkancs:) Ne Izélj, hanem játssz velem:D









