
Box Clever Level Pack - egy újabb
szemétparasztnehéz játék.te.sas! | 2011.04.09. 23:52:19a 40. pálya igen g***!
Így jár, aki belekontárkodik a nagyok dolgába. :D
7sleeper | 2011.05.11. 23:09:37Fekete Petra öcsém, te kis ügyefogyott.
Ki a szerencsemalac fülit sose fogod.
Kinek a jobb keze bal, jót sose hall.
Él, mint a parton a hal.

"Még szerencse, hogy nem ment szálka az ujjamba...!"
blink182era | 2011.04.09. 19:19:55ónyááád nem semmi én nem birtam volna ki hogy egy fadarab lóg a pofámból és még beszélek is közben hát ügyes gyerek volt nem ez volt az első gondolom jó hogy nem került sokkos állapotba bár ha megnézte volna egy tükörben ahogy anno nekem mutogatták a csontig szétszakadt államat a mentősök .... jó poén lett volna ha sokkot kaptam volna de egészségügy a kisújamban volt és tudtam hogy meg kell nyugodnom .... ez több infó volt a kelleténél de ilyenek a magyar mentők ....

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes kiszely usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a jövő hét szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szombat (április 9.) 22.00-ig tart!bungle | 2011.04.23. 09:45:04kiszely küldte:
URL: http://kiszelymate.blogspot.com/2011/04/hyperspace-15-hungexpo.html
Szöveg: "Sziasztok, én voltam a szerencsés, aki kimehetett a Hyperspace 15-re. Ez egy kis beszámoló, ha érdekesnek találjátok, pakoljátok ki!"

Ha egy cápa a kezedből eszik... ;)
Kár, hogy nem derékmagasságban szórakozott vele. :Dprototype | 2011.04.08. 08:59:23A cápa a sört akarta, csak melléharapott.

Pofátlan állatok ezek a csótányok! Nem takarítasz 3 évig és máris mindenhol ott vannak!
Nusihusi | 2011.04.07. 22:16:50Nem takarítás kell ide, hanem buldózer:D Nem a csótányok voltak pofátlanok, hanem a tulaj hanyag:D

Anim gif-ek minden mennyiségben.
A kedvencek, vagy olyanok amiket ott nem láttok, jöhetnek a kommentekbe. :)lb7 | 2016.03.18. 10:09:47http://45.media.tumblr.com/bb52f9a76d5b963ba44ff967acce1660/tumblr_nvnl1d1z751s02vreo1_250.gif

Stand up! - egy kis rövidfilm a melegek mindennapi nehézségeiről.
Megható vagy sem, szerintem döntsétek el Ti...I. C. Wiener | 2011.04.12. 01:19:43Don't stand for homeopathic bullying...

Milyen szép ló. És még tejet is ad. :D
TopSickRat | 2011.04.06. 21:43:32Bakker az a tehen ugy ugrott at az akadalyon mint egy nyugdijas postas. Mondjuk a csaj 15 eves letere eleg komoly tehetetlen tomeget halmozott fel magara.

Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1









