
Hát nem édes a kis cukorfalat? Egyem meg a kis pofiját. Zabálnivaló! ;)

Többet ésszel, mint ész nélkül... ;)
termi-nator | 2011.04.17. 22:05:08lehet hogy nem is lát

5 hazugság a rákról, amit szeretnének, hogy elhiggy. Pl.:
"Az onkológusok 90 százaléka visszautasítaná a kemoterápiás kezelést, ha nekik maguknak lenne rákjuk."Szerintetek?bungle | 2013.03.08. 11:43:56norbertvincze küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=qNWciKGxihs
Szöveg: Egy film Dr. Stanislaw Burzynski munkásságáról, aki a legnagyobb és legvitatottabb pert nyerte meg az Élelmezési és Gyógyszeripari Hivatal ellen az Egyesült Államok történelmében. A per Burzynski felfedezése, egy rákot gyógyító szer, az Antineoplastons körül zajlott.
A lengyel Dr. Stanislaw Burzynski kutatóorvos még a 60-as évek végén figyelt fel arra, hogy a rákbetegek vérében, vizeletében levő peptidek száma kevesebb, mint az egészséges emberekében, de olyan is van, hogy hiányzik.A felismerés alapján jött rá, a peptidek segítségével a rákos sejtek átprogramozhatóak és ezzel elpusztíthatóak lehetnek.Terápiája nem toxikus a szervezet számára, nem öli az egészséges sejteket, tulajdonképpen sokkal finomabban közelít a betegekhez, mint a hagyományos kemo és a sugarazás.
Burzynski terápiáját annak ellenére nem törvényesítették, hogy a hatóság engedélyével végzett egyik klinikai tesztje során 29 végső stádiumos betegből 13 teljesen felépült, nyolc pedig javulást mutatott.
( A film angol tudást igényel )
Dr. Burzynski klinikájának honlapja:
http://www.burzynskiclinic.com

Nemrég tanultam egy számomra új kifejezést: "légdugás" (léggitár után szabadon).
Na ez annak ékes példája. :DPurple | 2013.03.29. 05:49:21Ebbe valahogy most kivételesen nem akarok. :D

Mit mondjak, nem egy csattogós lepke...
Kuly | 2011.04.19. 02:34:14Ilyen kell nekem is!

Igen, én küldtem, de nem vibrátor...:P
Akkor mi ez? Tippeket kommentbe!brier | 2011.04.15. 08:45:59uhh de beteg dolog , de lehet azért mert egyáltalán nem szivok és mert nő vagyok XD

Na erre nem számítottam. o.O
tool | 2011.04.13. 08:18:51új troll van a városban

Biztosan sokan hallottatok már a napokban felröppent hírről: az FBI már nem tagadja, hogy UFO-t találtak 1947-ben!
Tehát akkor körülvesznek minket a földönkívüliek, és lehet mégis igaz sok ember beszámolója róluk?
Az eredeti FBI jelentés
Az állítólagos boncolás felvétele. Szerintetek igazi? Változott-e a véleményetek azáltal, hogy elismerték: tényleg voltak ott ufók?nagyonhulyevagyok | 2011.04.17. 21:54:35akarommondani: teccik

Horsebic - lovas talajtorna, ló nélkül. ;)
brier | 2011.04.15. 13:14:53ööö nem tudok hozzá szolni :) vagy csak annyit mondok, hogy valahol ez is jo test mozgás, de inkább az oviban :)

Fukusimai atomkatasztrófa hatása a mai magyar "átlagemberre" nézve. Rövid felmérés és tudományos magyarázat következik.
Tooni | 2012.08.14. 18:36:41http://index.hu/tudomany/kornyezet/2012/08/14/mutans_lepkeket_talaltak_fukusimaban/
http://www.youtube.com/watch?v=5rEayLvg_2U&feature=related
:D:D:D kezdődik










Amúgy, hiányolom a lótortát, meg a disznómuffint...