
Ördögi szerkezet!
Asha | 2011.05.14. 09:25:07Ez aranyos :-)
Kerekecske dombocska, picit sérülhetett az arcocska... ;)
Kicsit morbid, de a Segway-t gyártó cég tulajdonosa, Jimi Heselden tavaly épp egy terepváltozattal murdált meg.bungle | 2013.01.23. 11:39:49http://youtu.be/JuQYpSfFKnA
Legtöbb már volt mondjuk a fenti videóban is...

Sikeresen megnyílt a knuffingeni repülőtér elképesztő, 150 négyzetméteres területen. ;)
sb656 | 2011.05.14. 09:44:44En ma megyek megnezni, majd megirom milyen volt...

Necomimi - az agyhullámok beolvasása után macskafül-pozícióval jelzi viselője kedvét. Honnan máshonnan... ;)
komcsi | 2011.05.06. 13:45:20A japánoknál most ilyen szép világ van. ;)

Micsoda szóló! 5:15-nél igazán együttéreztem vele! :)
sztella | 2011.06.27. 17:04:56ez amúgy mi? beatbox vagy szelleműzés? :D

A leggazdagabb magyarok listája.
Gratulálunk a 15. helyre feljövő Gattyán György Zoltánnak, aki a netes pornóval ilyen előkelő helyre felküzdötte magát! :)
Erről jut eszembe a Middle Men c. film, ami "nagyjából arról szól, hogy a kilencvenes évek végén, kétezres évek elején a leghülyébb hülyegyerekek is multimilliárdosok lehettek abból, hogy néhány meztelen nőt ábrázoló képet vagy videót kipakoltak a netre, és online lehetett fizetni a felvételek megtekintéséért."bungle | 2016.06.02. 10:47:36http://index.hu/gazdasag/ado_es_koltsegvetes/2016/06/02/gattyan_livejasmin_docler_nav/

Csak hogy ma se maradjatok bünti nélkül... ;)
Komment a videó alatt: "It was difficult at first, but I finally managed to masturbate to this." :DNusihusi | 2011.05.07. 02:13:53Itt is elfogott a WTF érzés...:D

Hát nem sokkal szebb? ;)
Nusihusi | 2011.05.07. 02:42:17Inkább az első változatra szavazok;)

Alfa Mágneses Spektrométer (AMS)
Az AMS-02 egy - a Nemzetközi Űrállomásra szánt - részecskefizikai kutatóeszköz, melynek legfőbb célja anti- és sötét anyag keresése a világűrben. A műszert az STS-134 jelű űrrepülőgépes küldetés keretében, az Endeavour űrsikló 25. útja alkalmával fogja felszállítani az ISS-re, ahol a tervezett 4 űrséta egyikén szerelik majd fel az űrállomás külső felületére. A 14 naposra tervezett űrrepülés után az Endevour követve a Discovery sorsát, véglegesen "nyugdíjba" vonul.
Magyar cikkek: itt és itt.
Ezalatt a Földön nemrégiben először figyeltek meg antianyagból álló héliumot.Nas | 2011.05.05. 22:08:18Hehehe. :P Egy csillagászt valóban ismerek, aki volt már a NASA csillagászati központjában, illetve dolgozik velük / a tőlük kapott adatokkal (mondjuk melyik csillagász nem...?).
Egyébként meg tökélyre kell fejleszteni a gondolatátvitelt, és akkor nem kell üzenetközvetítéssel bajlódni... :P :)

Johnny Gold - Minden jó velem
Nem találok rá jelzőket...kotta | 2011.05.06. 07:01:52Hűűűha. Meg is néztem, én balga.
Hűűűha.
Duettje nincs véletlenül Rágógumis Zsófikaáaáaval? Érdekelne. Komolyan.









