
Inventionland - a fantázia szárnyain repül az idő és a munkaóra. :)
Az amerikai cég évente 2000-2400 szabadalmat jegyeztet be. Feltalálóik ilyen kreatív környezetben második gyermekkorukat élve dolgozhatnak.BusKeyCome | 2010.10.03. 12:46:50Szerintem az a Nascar (?) pályára hajazó iroda kifejezetten tré azzal a komcsi érabeli mosókonyha fílinget sugalló fekete-fehér padlóburkolattal. A többi viszont erősen teccős. :))
Annyira rossz, mikor le kell vetni a kényelmes meleg, fürdőköntösre emlékeztető Snuggie takarót.
Ezt az igényt felismerve született meg a fenti találmány!lb7 | 2010.09.25. 11:12:17csajos változat is van? :D

Kattintás előtt tippelj, mi van a képen?
RT/TURBO | 2010.09.24. 20:33:52Yeahhhhh...igen!Elpárologtatja a nedvesség tartalmat a kenyérből.:)

Foci + Asztalitenisz = Headis
A sportot 2006-ban találták ki Németországban, ahol már elég komoly bajnokságokat is bonyolítanak ebben a játékban. Szabályai az asztaliteniszhez hasonlóak, viszont fizikailag sokkal jobban átmozgatja a testet, mint a ping-pong és természetesen "fejben mindig ott kell lenni".Dawe | 2010.09.24. 12:04:23én is ezt vártam mikor kapja telibe az asztal sarkát :D

Tippelj mi látható a képen!
Laretta | 2010.09.30. 15:07:59Először valami takróra gondoltam, aztán csokira :D Mindenesetre nagyon érdekes :)

Újból kismókust fogadott kölykei közé egy cica
Egy lelkes állatbarát talált rá a fészekből kiesett, magára hagyott mókusra, és próba-szerencse alapon odatette a kicsit a ház szoptatós macskájának kölykei közé. A cica mama befogadta a csöppséget, sajátjaként dajkálja és nyalogatja, ráadásul dorombolni is megtanította. :)
Eddigi cicás örökbefogadások.lb7 | 2010.09.16. 13:03:27jajj mennyi édi csepp lábacska ^^

A youtube már nyelvek tanulására is használható. :D
Itt található egy igen "tehetséges" leányzó csatornája, aki igen jó látogatottságot mutathat fel.sznájpa | 2010.09.10. 17:30:33ilyesmi van egy orosz csajjal is, hotforwords

Photoshop? Műanyag? És ha igazi, hány kívánságát teljesítette, miután a horgász visszaengedte? :)
Videót egyelőre csak Raphael Biagini régi fogásairól találtam, pl. ezt.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a "Shrek halat", amelynek hétköznapi neve ázsiai birkafejű ajakoshal. Bizarr külseje miatt vették videóra búvárok a japán partoknál és ezután kapta legújabb "becenevét", amely akkor lenne igazán találó szerintem, ha a színük is megegyezne. ;)Adiboy | 2010.09.05. 15:46:49hát szerintem k.vára nem hasonlit shrekrexD

Újabb nyereményjátékunkban ismét egy elég nagy címet sikerült összeszednünk, ezúttal ugyanis a Tom Clancy's HAWX 2 egy X360-as és egy PS3-as példányát sorsoljuk ki olvasóink között, két X360-as DLC társaságában.
2010. augusztus 31. és szeptember 6. között az X360-as verzióért szállhattok versenybe, míg szeptember 7. és szeptember 13. között a PS3-as verziót ajánljuk fel a helyes válaszokért cserébe. Mindezek mellett Facebook rajongói oldalunkon két X360-as DLC-t is kisorsolunk, egy Camouflage és egy Tiger névre hallgató csomagot, melynek részleteit a hírfolyamunkban találjátok meg.destiny13 | 2010.09.01. 23:17:33Szerintem meg ne sorsoljunk, adjátok nekem valamelyiket egy hozzáillő konzollal, ami nem az X360, hanem a PS3.









