
Emberek nélkül is tökéletesen meglenne a Föld
Sőt! Ami azt illeti idővel sokkal jobban is lenne.rermo | 2017.10.10. 15:32:01Szerintem már attól is sokkal jobb lenne ha ilyen marhaságokra mint ez a video nem pazarolna az emberiség energiát .
Megfáradt a pótkocsi, ezért úgy döntött ledől egy órácskára
rermo | 2017.10.10. 15:13:24Értem .... ha csak így nem . Tehát ha azt mondja a fuvaroztató , hogy gyorsan vidd az árút nem számít hogy felborulsz-e vagy sem akkor így kell csinálni . Most már legalább ezt is tudjuk egy olyantól aki belelát ezekbe a dolgokba .

Hát ez a srác sem segít a BMW-sek jobb megítélésében
Traveller_x | 2017.10.08. 09:38:13De legalább itt nem maradt el a Happy End.

A hülyékkel keményen el tud bánni az élet
Avagy videós bizonyíték arról, hogy miért nem jó ötlet mozgó járművet gördeszkáról irányítani.Lawrence | 2017.10.06. 15:57:50"el tud"

Ha mindig arra vágytál, hogy világhírű legyen a fingod, akkor most itt a vissza nem térő alkalom!

"Zebránál lassítsatok!" :D

Igazi rémálom: fészterhes forgatókönyv :)

Az ember azt hinné, hogy egy buszsofőr már tudja, hogy mit kell csinálni, ha lezárul a sorompó
Kistibikécske | 2017.10.02. 14:47:01Jó ahogy a bátyó integet hogy álljon már meg a vonat... húsz méteren belül.

Divatba jön a sörjóga
Már várom mikor kezdődik majd a whiskey-fitnes.palinkaman | 2017.10.02. 08:57:48Ahhhaaaa! Sztem az ötlet a szomszéd Jóska bátyámtól ered, aki már évtizedek óta sörjógázik a korcsmában, előtte, meg az úton hazafelé.

Ken Block autóvezetési tudása előtt csak kalapot lehet emelni
De tényleg valami eszméletlenül jól vezet.









