
Fogyatékos kisöccsével teljesítette a triatlont egy 8 éves kisfiú
bungle | 2014.08.09. 11:12:36Köszi, hogy beírtad, volt is 2006-ban, csak azt a linket már törölték, így most be tudtam írni oda: www.ize.hu/comments.php?post_id=467
A nászéjszaka nagyon baba lesz! ;)
bungle | 2015.05.04. 15:52:48http://manzardcafe.blog.hu/2015/05/04/egy_no_es_a_peldas_probababacsalad
A női alkoholisták száma egyre jobban növekszik, a kamaszlányok pedig versenyt isznak a fiúkkal. De mi lehet ennek az oka és mennyire különbözik egymástól a két nem alkoholizmusa?RT/TURBO | 2014.08.05. 16:56:09Hol itt a baj?

Mai bünti: Cetli - Vallomás
lilaflexninja | 2014.08.01. 09:13:42Lehet, hogy magát, és az osztálytársait parodizálja. De tényleg nem mi vagyunk a célközönség. Na de legalább lett egy kis hírneve, ettől azért boldog lehet.

Miért rendkívül fontos a nőknek, hogy begyógyítsák az anya-sebet?
izé012 | 2015.07.22. 09:54:18Ha félretesszük benne a szokásos feminista ökörségeket az elnyomó patriarchális társadalomról akkor bizony nagyon jól leírja a lényeget a cikk. Ranschburg Jenő pszichológus nagyon hasonó probémákat ír csak más szemszögből nézve:
http://utveszto.uw.hu/os/apatlan-tarsadalom.html
Szóval +1 érte.

Órakészítés jól :)
AVIREX | 2014.08.06. 22:15:51Voltam otthon, Earnshaw. :)

Törpe Norbi rémálma: úszogumi növesztési verseny az új bizarr őrület

Kulcsár Edina az ország legszebb nője
bogey999 | 2014.07.22. 09:25:42Egyetértek !!! Am pont nem szépek.. nem is tudom kik és hogyan választanak . de vakok biztos vannak köztük .. :)

Márpedig én akkor sem akarok gyereket
A házasságban élő gyermektelen nő különcnek, abnormálisnak számít, akivel biztosan gond van. De mi van akkor, ha valaki tényleg jól érzi magát gyerek nélkül és nem is vágyik rá? Az érintett elmondja.Istenszabású | 2014.07.15. 13:22:25Te vagy az, Eszter?

A heréivel lehet probléma... ha megvannak. ;)
lesszi | 2014.07.11. 16:48:27ez a koncsÍta tesója?









