
Ilyen szenvedélyes cipőtisztítást... :D
Nusihusi | 2011.05.18. 23:21:29Undorító, ahogy nyalja a cipőt:P Ő 1 igazi talpnyaló:D
A leggazdagabb magyarok listája.
Gratulálunk a 15. helyre feljövő Gattyán György Zoltánnak, aki a netes pornóval ilyen előkelő helyre felküzdötte magát! :)
Erről jut eszembe a Middle Men c. film, ami "nagyjából arról szól, hogy a kilencvenes évek végén, kétezres évek elején a leghülyébb hülyegyerekek is multimilliárdosok lehettek abból, hogy néhány meztelen nőt ábrázoló képet vagy videót kipakoltak a netre, és online lehetett fizetni a felvételek megtekintéséért."bungle | 2016.06.02. 10:47:36http://index.hu/gazdasag/ado_es_koltsegvetes/2016/06/02/gattyan_livejasmin_docler_nav/

Tudtad, hogy a tigrisnek nem csak a bundája csíkos, de a bőre is?
Ilyen és ehhez hasonló "tök felesleges" tudást találunk az Unnecessary knowledge oldalon. Viszont munkaidőben remek szórakozást nyújt. :DValerius | 2011.04.19. 12:14:58jó szórakozás ez egy darabon, de egy csomó kijelentést meg lehet kérdőjelezni, nem is kicsit. ráadásul a helyesírás is csapnivaló... =)

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes kiszely usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a jövő hét szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szombat (április 9.) 22.00-ig tart!bungle | 2011.04.23. 09:45:04kiszely küldte:
URL: http://kiszelymate.blogspot.com/2011/04/hyperspace-15-hungexpo.html
Szöveg: "Sziasztok, én voltam a szerencsés, aki kimehetett a Hyperspace 15-re. Ez egy kis beszámoló, ha érdekesnek találjátok, pakoljátok ki!"

Ilyen vastag bőrnél nincs mese, hátulról kell támadni.
bungle | 2011.04.15. 11:34:45:DDD

Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1

Na ilyen az igazi kutyaszorító. ;)
Odulako | 2011.04.04. 14:19:23EZ a valódi Kutyaszorítóban:
http://www.facebook.com/pages/Kutyaszorítóban-Színház/136342543089924?ref=ts
:)

Shuriken támadás ;)
Avagy ilyen egy kreatív reklám...lb7 | 2011.03.31. 07:27:12Ez nagyon jó.... bár szerintem ha az én kocsimon látnék meg ilyet, lehet először kihullana a hajam az idegtől...:)

Nem tudom mi lehet rosszabb: ha elkap az ellenség, vagy ha megmenekülök egy ilyen készlettel a seggemben.
Néhány múzeumi darab a CIA cuccaiból.7sleeper | 2011.03.29. 22:16:01pedig kénytelen leszel ;-)

Egy ilyen támadástól azt hiszem felállt a pikkely a halacskák hátán. ;)
A szívrohamban elhunytakat a partiőrség takarítja el. :)brier | 2011.03.10. 09:55:21a madárka meg nem tud választani közülük??? kis telhetetlen XD









