
Hogy jól induljon a hetetek...
Nusihusi | 2009.05.04. 22:44:18Ez nagyon büntet:) Hogy tudnak mozogni?!:S:P
Homokozás középhaladó szinten.
Atomee | 2009.04.30. 16:14:57Gratulálok!! Ez ügyes volt.

Tanítsuk meg a kutyánkat táncolni - JÓL!
Sziszo | 2009.04.28. 12:05:14nagyon ügyes kis kutyus, jó sok meló lehet megtanit erre egy kutyát..

Az igazi Órarugógerincű Felpattanó táncbemutatóját láthatják.
Re-Peet | 2009.04.25. 18:55:25..csak a tolókocsijaikat keresik...

"Csapd meg!"
Te megcsapnád? ;)Dzsedáj | 2009.04.16. 16:49:17Én nem csapnám meg!!!
Belefojtanám!

Stavros Flatly - Greek Irish Dancers
(Nekem a 47 éves Susan Boyle produkciója tetszett... tipikus "ne ítélj elsőre, a kinézet alapján" produkció :) bungle)
A csávók arca nagyon büntet. :D
yushuf | 2009.04.09. 14:31:45az atlétásnak igen csak sorozat kéjgyilkos feje van

Dancing Sushi
k0valik | 2009.04.08. 15:50:52És istenem az első beküldött linkem kikerült!!! köszi!

Nagyon érzi a ritmust a papi... ;)
Sziszo | 2009.04.05. 16:55:53ilyen amikor a szurkoló jól érzi magát.. csinosak a lányok :)

"Cica táncol!"
(akkor ez most egy cicás post? :))yushuf | 2009.04.03. 15:50:40be rottyantottam ugy röhögtem









