
Összeillő párocska, nem? :)
sakhamama | 2011.06.14. 21:07:51először azt hittem a Fluor........ :DDDDD
A jövő potenciáis energiforrása: cianobaktériumok
A Joule Unlimted áltad genetikailag módosított cianobaktériumok CO2-ből, vízből és napfényből közvetlenül dieselt vagy etanolt állítanak elő. A technológia azért áttörés, mert azzal szemben, hogy a jelenlegi hatékonyságú bioüzemanyag előállítás esetén kb. az egész bolygó termőterületeit az üzemanyaggyártásra kellene átállítani, addig a cég által állított hatékonyság mellett ők ezt 2 nagyságrenddel kisebb területen el tudnák érni (diesel esetén konkrétan 16 liter/négyzetméter/év), így az ország üzemanyagigényeit naygjából 200 négyzetkilométeren ki tudnák elégíteni.
A témáról gyanúsan keveset hallani.bubi66 | 2011.05.18. 07:38:42De ez megint csak az araboknak kedvez ...meg a többi napfénnyel jól ellátott országnak , mert gondolom felhős időben nem termelnek ezek a baktériumok .

Bájos kacaFókás kacaj. :D
Kár, hogy nem volt színültig fosva. ;)
2:30-tól indul a móka.Swordfish | 2011.05.19. 21:39:48Miért is érdekes? :D
A porcelán vázát csak könnyebb eltörni, mint a műanyagpoharat...

Ilyen szenvedélyes cipőtisztítást... :D
Nusihusi | 2011.05.18. 23:21:29Undorító, ahogy nyalja a cipőt:P Ő 1 igazi talpnyaló:D

Egy nem mindennapi barátság. :)
Nusihusi | 2011.05.18. 23:34:46Ebből életreszóló barátság lesz;)

Erre a kissrácra mondja valaki, hogy nem vonzó... :D
gigo | 2011.05.27. 03:54:10http://www.youtube.com/watch?v=0GNGDe4uNjQ
Azt hiszem hogy ez a klasszikus érthetővé teszi mindenki számára, hogy bármi amit nem közvetlenül a saját érzékszerveinken keresztül ( legalább megtapogatom, miután megnéztem, biztos ami biztos) jut el hozzánk, LEHET átverés, hamis. Bár ezt még lehet tovább fokozni, hiszen a bűvészek és illuzionisták sokszor még a közvetlenül "érzett" dolgokra is rácáfolnak, még az érzékszerveink együttes használata sem jelent tévedhetetlenséget. Kamerával viszont szinte bármi lehetséges, csinálhatunk huszárezredet 10 huszárból, ha kell.

Valaki szóljon a Greenpeace-nek, mert baj van!
Findzs | 2011.05.21. 11:52:04bameg ez részeg ?
:)

A kis mohó, két pofára zabálja a moslékot. :D
cila | 2011.05.13. 22:15:14Hogy is nevezték Kétszarvú Iszkender, alias makedóniai Nagysándor lovát? Bucefalus?
http://www.flickr.com/photos/sharmanka/3722851668/
Segítsen valaki szakértő, aki tud latin-görögül.
A "cefalos"-t értem. A Bu lehet bi, azaz kettő. A "falus" lehet fallosz...

Azért előbb-utóbb csak kihalnak, nem? :D
Vigyori | 2011.05.14. 22:20:25ez az igazi golyó általi halál.....









