
Csoda, hogy nem lőtték le. :D
7sleeper | 2011.06.01. 00:20:25régesrég iskolai ünnepség alkalmával miden osztályt felkészítettek valamire. minket táncra. aztán beteg voltam egy darabig, ám nem számított okos tanárnéninek, így nekem is részt kellett vennem az előadásban. kb. hasonló módon működtem közre, mint a posztbéli illető, csak én egyáltalán nem voltam részeg..
A magyaroknál nincsen boldogtalanabb nép a fejlett világban
Tooni | 2014.03.21. 12:18:14A 444-es "újságírók" ars poeticája?

Hát gyerekek, ezt inkább nem ragoznám, ha nem gond...
Legyen elég annyi, hogy ez a mai bünti, amit sok sok szeretettel osztok meg minden kedves (és nem kedves) Izélővel... Na és persze "küldeném mindenkinek, aki szereti". :DSzobabicikli | 2011.06.04. 19:02:27A számítógép,és a szülők tehetők felelőssé eme viselkedésformáért.Szegényke...
Slavisa Pajkic, a szerb "Elem Ember" jól bírja az áramot. Néha feltölti magát elektromossággal, ilyenkor kigyullad a szájába helyezett az izzó, de a neoncsőhöz is elég csak hozzáérnie, hogy világítson.
Charles Sieger kastélya
Videót csak egy videóklipben találtam, valami rapper ("Birdman", bocs a rajongóitól, hogy nem ismerem) vetít, mintha az övé lenne a kéró...Greg46 | 2011.05.25. 23:51:39ennyi.....
Szerintem a klipp forgatásért lerakott összegből ki lehetne fizetni itt egy "pár" ember 10éves bevételét....
Nem vetít.... gond nélkül oda mehetne és tehetné le azt asztalra azt a Louis Vuitton sprottáskát (csak mert Louis rajongó az ember) amiben a ház árának többszöröse leledzik....

A Kids React a TheFineBros filmkészítők (ők titulálják így magukat) agyszüleménye. A lényege, hogy éppen aktuális videókat mutatnak meg különböző korú gyerekeknek, és a reakcióikat veszik fel. Néha meg még igen komoly témákat is átbeszélnek velük. Mint például Osama bin Laden halála.
A linkelt oldalon megtaláljátok csatornájukat, ahol a többi része van ennek a shownak, sőt a többi showjukat is. Igazából biztos vagyok benne, hogy volt már tőlük itt videó, csak nem találtam meg.
A poszt üzenete pedig, hogy van még remény, mert léteznek még ma is okos gyerekek.Erunder | 2016.09.09. 13:25:37A legújabb epizódban a Metallicára reagálnak a gyerekek. Hát... öregnek érzem magam.
https://www.youtube.com/watch?v=N4pj7RByIeA

Poénos kis átverés, nem várt fordulattal a videó végén...
Stomper88 | 2011.05.27. 19:45:08A büdös nigák egyből ráraboltak..
Igazad van 'ittakary'.. Itt a cigók nyomják ugyanezt.. -.-'

Csak hogy ma se maradjunk anyázás nélkül: szemöldök tánc és zsidó party hard. ;)
7sleeper | 2011.06.19. 14:03:33"Ha felnőne egy olyan generáció, aki nem zsidózik, cigányozik, kommunistázik"
ööö. zsidóról kimondani, hogy zsidó az vajh miért zsidózás? (cigány, kommunista szintúgy. méghogy cigányozás, kommunistázás.. piha..)
"nem nevez majd át közterületeket"
"he?" gondolom a Széll Kálmán térre vissza(!)nevezésre gondolsz. az oroszok (szovjetekként egy egységesnek hazudott szláv néptömeg mögé bújva) itt is egy elnyomó rendszert tartottak fenn több évtizedig. (és nem először, sajnos nem is utoljára avatkoztak be a vezetőik a magyarság kárára a sors menetébe.) hogy fontos volt-e most visszanevezni Moszkva térről Széll Kálmán térre. nem volt fontos. Moszkva térré sem kellett volna átnevezni.
"A szomszédom, aki nem tudta, hogy zsidó vagyok"
honnan kellett volna tudnia? :-o ellenben ha nem tudja (mert nem érdekli) akkor lehet, hogy te nem tetted elég nyilvánvalóvá a származásod. és ezen nem a magyarság szokott kiakadni, hanem éppen a szélsőséges gójozó zsidók. ha nem volt köze a szomszéd alaptalannak bizonyult bejelentésének a származásodhoz, akkor miért kevered bele?
"A zsidók össze tartanak"
ez hülyeség. nem minden zsidó gondolkodik ugyanúgy. ha így lenne, akkor jogos lenne a zsidó összeesküvésekről írogatók gyűlölködésbe fulladó ellenszenve. mert bizony, hogy vannak olyan antiszemitázó zsidó gazemberek akik csak a saját hasznukat lesik mások kárára. biztos, hogy nem ilyen minden zsidó (ezt a jobboldali szélsőségesek se mondják egyébként, csak úgy karikírozzák zsidó egyének társadalmi megjelenését gyakorta elrejtőzését, hogy minden zsidót egy kipa alá vesznek, így felnagyítva egy létező problémát. mert gonosz, rosszindulatú, bűnöző zsidók is vannak a világon.)
"a magyar ember mindig is nagyon jó volt abban, hogy bűnbakot keressen"
látom nem sok fogalmad van arról, hogy a bűnbak kifejezés honnan is származik. ennyit erről. ha érdekel az alapműveltség ezen szelete olvasgass, kérdezősködj. tényleg!
"hogy sírjon, hogy sajnáltassa magát"
hogyne. :-p miután egész európát védte a magyarság a radikális, hódító, alávetni szándékozó iszlámtól: 1. hagyták (sőt elősegítették), hogy a magyar királyság minden szeglete vérrel legyen áztatva (miközben ők maguk ahol lehetett csak eltértek az általuk korábban oly nagyon számonkért vallástól) 2. szanaszét darabolták az országot, és az országrészeket olyanoknak dobták (gazdasági hasznukat lefölözve) akik maguk éppenhogy nem harcoltak! még magukért sem. (mert azért menekültek a török elől pl. a magyar királyság területére, hogy a harcokat elkerüljék. itt aztán ha a harcok, sarcok miatt elnéptelenedett területekre telepedtek nagy tömbben - azt gondolták, ők az urak, és zaklatásként élték meg, ha védeni kellett volna az országot; aztán meg csodálkoztak, hogy nem látták szívesen őket, vagy ha legalább egy minimális lojalitást elvártak tőlük. érdekes módon ahol magyarság (értsd alatta a számtalan nevében és szokásaiban is megőrzött kisebb társnépet) közé telepedtek "idegenek", legfeljebb két generáción belül már harcoltak a hazájukért! és kitüntették magukat a harcokban. (őket tartják manapság agymosott, magyarizált szlovákoknak például..) 3. a magyarság helyzete semmilyen módon nem rendezett.
de persze mi sajnáltatjuk magunkat. hiszen velünk semmi rossz nem történt. nomeg persze mi nem tettünk semmit soha.. elmehetsz te a búsba.. úgy kellett volna, hogy feladva a büszkeségünket előbb a tatárnak hódolunk be és akkor pár évszázaddal hamarabb történik k-európa "szov"jeti"zálása", aztán a töröknek, és akkor félezer évvel korábban tapasztalják meg tőlünk nyugatra, hogy milyen müezzinre ébredni.. ezt érdemelték volna, csak a magyarság büszke volt. nem feleslegesen vállaltunk áldozatot, de feleslegessé tették, teszik. és most még a büszkeségünket, régi dicsőségünket is még jobban kétségbe vonják, s egyben gyalázzák, mintahogy korábban tették.
ha tettünk valamit az mások szerint nem volt jó. főleg akkor nem, ha az ő elnyomásuk ellen tettük. (angoloknak, franciáknak, "osztrák"oknak, oroszoknak, törököknek mikor ártottunk? mindig ők jöttek ide..)

Hiába na. Nehéz leszokni róla...
csaty | 2011.05.18. 21:47:38Az utolsó szál cigim vazze...nem adom(csövesek...)!!!
Casemod Competition 2011 névvel indított el egy modding versenyt a Cooler Master. A versenyen egy Magyar induló is részt vesz, méghozzá Moddingboy, a MTH versenyről jól ismert Mézeskalács házikójával.









