
Jövőbe mutató technológia: varrás nélküli, 3D-ben nyomtatott légáteresztő bikini.
Nas | 2011.06.18. 16:22:21Áhh, látom, ugyanaz jutott eszünkbe. :)
Némi identitás zavar lépett fel a cicusnál. ;)
.::JunKieEQ::. | 2011.06.16. 11:10:59Kettős ügynök... :DDD

Bizony egy vízilónak meg kell tanulni úszni. Persze megy már neki, több-kevesebb sikerrel. :)
Enechuel | 2011.06.12. 19:21:25hogy rezegnek a kis zsírpárnácskái:D tök cuki *-*

Történelmi jelentőségű felvételt készített a Szojuz TMA-20 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról, mialatt az Endeavour űrrepülőgép utolsó alkalommal volt hozzákapcsolódva.
Chartreuse | 2011.06.15. 11:42:50Mert nincs ott semmi, ami megérné, hogy oda menjenek...tényleg...semmi.

Facebook és egyéb online élet a valóságban. Egy picit bután néz ki. :)
Mr.T. | 2011.06.12. 16:37:47Nem sikerült észrevenned. Volt benne.

Lehetetlen nem létezik. Vagy mégis? :D
szofiadojcs | 2011.06.20. 21:56:16Én majdnem bőgtem...szegény...Istenem, remélem segített neki, mert följelentem! =S

Hát nem édes? ;)
P4pir | 2011.06.11. 17:40:40kabóca
(ott van a címben, hogy Cicada -> magyarul kabóca)

Az időzítőt nem sikerült megtalálni, viszont a degeci unoka megtalálta a videót és megosztotta a világgal, köszönjük neki! :D
Purple | 2011.06.13. 13:41:58én azért szeretnék így kinézni 70 évesen :D

Neki senki nem szólt, hogy nem lehet párszáz liter sört fűnyíróval hazavontatni... ;)

Egy kis közlekedési kultúra New York aszfaltjáról.
blackmumus | 2011.06.11. 01:11:52hiába vizsga biciklire ha ugyanúgy vezetnek jogsi nélkül kocsit az emberek, vagy nem 1 olyat láttam h bejött a tag a boltba lehúzott 2 felest, beült a kocsiba és úgy ment dolgozni (zérótolerancia bevezetése után) és kérdeztem a boltost h ez mi, mi mondta hogy minden reggel így kezd, de ebédszünetbe is beugrik, vagy ha fuvaroznia kell még akkor is. És az hogy valakinek jogsija van még nem azt jelenti hogy tud is vezetni. Ezek után 10 biciklisből ha 1 megcsinálná a vizsgát már jó arány lenne, mert elvégre az csak 1 bicikli.
Bicikliutat meg nem lehet követelni! A bicikliút követeléséhez az autósoknak van joguk ha nem akarják elcsapni a bicikliseket, mivel nem láttam még biciklisekre kivetett olyan adót amiből aszfaltozást és útfenntartást lehetne finanszírozni.









