
Az orosz rendőrök nem szarral gurigáznak. ;)
Mr.T. | 2011.07.15. 22:24:22Nem jól színlelte... :D
Bekerülhet a vallási szervezetek elitklubjába a sokáig fekete bárányként kezelt Hit Gyülekezete. Várható, hogy az egyházi törvény módosításának egyik mellékhatásaként kibővül a történelmi egyházak köre. Németh Sándor révbe ér.DemJan | 2011.07.12. 18:38:23És ezek állami támogatásokat fognak kapni??? Golyó helyett???

Betekintés a gótok világába.
Nektek vannak gót ismerőseitek? Esetleg van itt olyan, aki ezt a stílust képviseli?Mr.T. | 2011.07.15. 22:28:41Hááháá xDD

Parahawking Nepálban. :)
Tooni | 2011.07.10. 22:57:24para-Hawking, inkább X professzorra "hajazó" gondolatom támadt :)

Nem megmondtam? Kés, villa, olló, kalasnyikov nem majmóci kezébe való!
Findzs | 2011.07.12. 15:01:08ez egy filmnek a kedvcsináló videói közül került ki: A majmok bolygója: Lázadás
aug. 5 -től lesz a mozikban
de ezt már a 5. hsz -ben is leírták
http://www.youtube.com/user/apeswillrise#p/a/u/2/cVQRoF0W84o
teljesen felesleges azon kattogni milyen az ak hangja, meg, hogy fake vagy nem fake

Öngyilkossági hullám indulhat a magyar fiatalok között
Csak pár cikk az utóbbi napokból:
Egyre több az öngyilkos fiatal
Neten segítik az öngyilkosokat
Mi áll a fiatalkori öngyilkosságok mögött?bungle | 2011.07.12. 10:23:45www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/40673_kep?mode=latest&position=1&large=1
Nagyon kemény a gyerek... :D

A legegyszerűbb módja, hogy növeljük a nézettségünket YouTube-on. ;)
Neverhood | 2011.07.09. 20:41:51Azért még ha egy kutya meg egy gyermek megjelenik lehetne fokozni az effektet:-)Főleg ha anyuci hazaérne közben apuci arcából akár reklámarc is lehetne:-)))

Szinkron nevetés. :)
Mr.T. | 2011.07.06. 23:54:13Cseréltem a linket, köszi, hogy szóltál. :)

Rosszabb nézni, mint egy késdobálást. :)
Lali4 | 2011.07.06. 11:17:42Úgy érted, hogy elég, ha csak egyszer hibázik?:) Tudom, kicsit szőrszálhasogató vagyok.
A mai cukizé: az árva elefánt bébit a többi elefánt nem akarta örökbe fogadni, az emberektől pedig nem akarta elfogadni a tejet, de egy új barátság jó hatással volt rá. :)Szancso | 2011.07.05. 18:57:34Aranyosak!És mindjárt kéznél is van egy suba porszívó.:)









