
Rebecca Black: My Moment - autotune nélkül ;)
Kisolek küldte be az eredetit (nem tudom melyik a borzalmasabb).bungle | 2012.05.10. 16:20:07Majd talán a 200.-ra összejön. ;)
Néhány jól sikerült közeli. :)
Kovi87 | 2011.07.22. 15:30:43Naja, én is szívesen fogadnék 1 ilyen makró obit.. :D

Bájos kacaj gyűjtemény. ;)
mandyedi | 2011.07.21. 12:10:53Híjátok gyorsan az állatkertet, kiszabadult 2 majom!!!!!!!!!!

238 felett a frank! Becsődölhet a magyar családok negyede!
Nektek van svájci frank hiteletek?Isa | 2011.11.17. 16:48:47...és azok, akik lehetetlenné teszik az "átlagember" életét például éhbérért...

Konyhai planking fail. Egy fazék tökfőzelék még dobott volna a dolgon... ;)
Dmckayals | 2011.07.18. 22:38:29És a végén is csak azért fordult meg, hogy a szájából a vér a mosogatóba csorogjon :P :D

Ezek nem gumicukorból vannak!
blackmumus | 2011.07.16. 11:10:26zabálnivalóak :D

Sajnos a koccanásos baleset a levegőben nem úszható meg betétlappal.
MADve | 2011.07.16. 11:04:42http://www.cracked.com/article_18839_7-planes-perfectly-designed-to-kill-people-flying-them.html

Egyszerű módja annak, hogyan varázsoljunk természetes fényt egy sötét műhelybe vagy pajtába, ablakok és elektromosság nélkül.
Szancso | 2013.08.16. 12:46:12Vakondriasztó. ;)
1776. július 4.: kiadták a amerikai függetlenségi nyilatkozatot és azóta tűzijátékkal ünneplik ezt a napot. Az idei ünnepségről lássunk néhány bakit!Tooni | 2011.08.08. 20:40:42Get the water Nigga! :D:D:D:D

Folytatódik a Dallas, itt az előzetes.
Vajon az új sorozattal folytatódhat a klasszikus ivós játék is? ;)
(Akik nem emlékeznek, ez volt az első "interaktív" tévéműsor: mikor a szereplők közül valaki legurított egy whiskyt, a játékban résztvevőknek is innia kellett valami töményet, hogy a képernyőn keresztül koccintson a Ewingokkal. :))crex0203 | 2011.07.13. 12:05:46az egyik csaj meg a Fast&Furious-ból Mia Toretto :D









