
Anjana, a csimpánz pótmama és a két kölyöktigris: Mitra és Shiva
Frissítés: videó.bungle | 2008.11.12. 11:02:46http://www.youtube.com/watch?v=DuzUigpHjMU
Megszületett az Izé toolbar! :)
Ez még csak BETA változat, a kommentekbe leírhatjátok mit szeretnétek rajta változtatni...danszter | 2008.10.10. 19:19:35köszi ;DD

"A női terminátor"
Kattintás előtt így az alvázára tekintve mit tippeltek, ki szerepel a képeken? :)nyehőce | 2008.10.15. 17:06:39Madonna arca gusztustalanul szőrös
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=11411

Első ránézésre mit tippelsz, mi van a képen? :)
AVIREX | 2008.09.20. 00:15:04designos fülhallgató.. mi lenne.. először kontaktlencse tartóra gondoltam,de az hulyeseg.. bar szoktamvolt mondani,hogy az elso gondolat a helyes.. na lássuk:)

Oldalszélben mit csinál? :D
Yocoo | 2008.09.15. 11:26:52Szerintem ők teljesen amatőrök. A profi taréj készítők radiátor zománcot használnak. ;)

Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
doktorcukor | 2008.08.25. 14:17:32Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványosabb!!
http://www.youtube.com/watch?v=hbaeR1dj2WA

Mit is mondhatnék? A képek magukért beszélnek.
spidy | 2009.02.24. 15:56:23hátt kösz mindenkinek aki szépeket irt éshát elolvastam a negativ kritikákatis nem naon akarok magyarázni nektek (( mert ugy is van értelme xD )) na szoval nekem a nyakamon let a tetko és igen is nagyon látcik szall ha rendes képeketnéztek akor nagyon is észre lehet veni és ez mindig mindenkinek a figyelmét felkelti és naon sokan meg kérdeztékmár miért van a SKORPIO-ban az irás :) és hát elégé gyarapodtak az izé.hu felhasználoi sztem na meg látatok vonaton matricákat izé.hu feliratal mertz azokat majdnem mindet én raktam ki :))
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)Schabee | 2008.08.13. 15:32:30ez tök jó

Nem tudok mit mondani, ez kész halál. A szövegíró dedósabb lehetett, mint ez a két gyerek.

Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
Schabee | 2008.08.13. 11:29:16a tipikus marhaság









