
Kispolskival, ész nélkül

Egy kis disznóság Debrecen utcáin

Egy kis akrobatika.. Vagy tánc?

A kis győztes
HoGo | 2019.01.23. 01:29:50vadonka: igen, barátkoznék. Egy egyszerű önző oka van: többnek érzem magam tőle. Annak szeretek segíteni akinek szüksége van rá és nem annak, aki kéri. Szerencsére mindig lesznek emberek, akinek az okoz örömet, ha önzetlenül adhatnak, segíthetnek és nem a "így született, közöm hozzá, dögöljön meg" vezérli őket.
Kis összegzés a felejthetetlen párosról

Kissé szálkás az ember...
drgore | 2019.01.16. 16:05:28Kicsit olyan mint a body kiállításon a kipreparált holttestek.

A MotoGP-t kísérő lányok

Akkor már csak egy kis pénz kell!

Oly kedves szivatások..

Kísérletezés - csináld magad!









