
Mit hallgatsz?
4 haverral dobtuk össze kemény egy hetes, meló-utáni szorgalomból. Ez egy mozgalom a világon, kb. 2 hónapja kezdik szinte az összes fővárost feltolni ilyen formában. :P
És Ti, kedves Izélők, mit hallgattok épp? :)Rolee | 2011.08.05. 10:25:45A csaj aki dubstepet hallgat, és azt mondja, hogy Hospitality mix, azt nem tudja valaki konkrétan, melyik számról/mixről van szó? Köszi előre is!
Én is ilyen nyugodtsággal akarok "tojni" a világra :)

Na de még a nászéjszaka előtt és ráadásul ilyen keményen hátulról... :D
Shady17 | 2011.07.12. 23:47:41ne de balfasz ! :D

Mit szólnátok, ha elrepülne a fejetek fölött egy ilyen? :D
kowatch | 2011.07.08. 07:34:27Éjszaka tuti UFO-nak nézném :D

Láttunk már táncoló papagájt, de ilyen párost még nem. :D
Nusihusi | 2011.07.05. 23:13:06Jól nyomják;)

Nem minden kutya viseli ilyen jól a gyerekeket...
7sleeper | 2011.06.23. 08:53:46reinkarnálódjon az újraszületett stewe irwin gyerekeként..
http://www.youtube.com/watch?v=KKWYfENFLSA

Ilyenkor jól jönne a múltkori tornádó.
kiisb | 2011.06.11. 18:47:17a számból vetted ki a szót!

Már ovis korban is kilinccsel előre.
Persze nem mindenkinek jut ilyen király verda. :)bungle | 2011.07.24. 20:18:55www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40880_kep?mode=latest&position=0
Slavisa Pajkic, a szerb "Elem Ember" jól bírja az áramot. Néha feltölti magát elektromossággal, ilyenkor kigyullad a szájába helyezett az izzó, de a neoncsőhöz is elég csak hozzáérnie, hogy világítson.
Tényleg Elvis Presley parkra és II. János Pál pápa térre van szükségünk? Tényleg ilyenekre van 21,5 millió forintunk?
bungle | 2011.07.06. 13:32:51Tarlós: Ha majd Moszkvában lesz Budapest tér
http://index.hu/belfold/budapest/2011/07/06/tarlos_moszkvaban_is_lesz_budapest_ter/









