
Amikor a manga mánia kézügyességgel párosul...
Balázs | 2007.04.13. 20:39:53ez a manga már kikészítő szentem..........
Amikor a kreatív igazgatók ötlettára kifogy... azaz lopások a reklámiparban.
bungle | 2007.04.11. 10:49:59Kicsit túlterheltük a szerverüket a hirtelen sok látogatóval. ;)

Amikor a bicajosoknak melege van...
Skylynx | 2007.04.11. 22:09:42Csináld-magad játszótér profiknak és bátraknak. Csak túl kell élni, más szabály nincs...

Várom már az időt, amikor az agyammal tudok gépelni... lehet, hogy nincs is messze?
wtf | 2007.03.12. 21:19:53http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI

Amikor a kígyó viagrát nyel.. ja nem, csak megfagyott! :D
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.Balázs | 2007.01.22. 22:40:58inkább joey mint gugli :))

Amikor a befőtt teszi el a nagymamát... avagy az agresszív nyuszika és a kígyó esete. :)
bandee1219 | 2008.02.12. 19:26:40És ez mégcsak nem is vérnyúl! :)
Alig tud elmenekülni, nesze neki, ha lenne lába, futhatna!

Elgondolkodtató... Noah 6 éven keresztül minden nap lefotózza magát, majd videót csinál belőle. Vajon mit érezhet, amikor megnézi?
Lundgren | 2008.05.26. 11:25:19Fodrászhoz viszont nem sokat ment

Hát ebben sem szívesen laknék, amikor fúj a szél...
Ficánka | 2007.10.21. 19:39:16Én se...

A TESCO titkai
"Nos, hosszú évek hallgatása után, eljött a nap, amikor a TESCO-ban töltött három évem tapasztalatait megosztom a világgal. Minden olyat leírok, ami a színfalak mögött van, és amit az átlagos vásárlók nem is sejtenének..."
"Hogy lopjunk a TESCO-ból", "Koldusmaffia Light", "TESCO karrier..." és egyéb nyalánkságok.izébigyó | 2006.11.14. 15:34:36Kis reklám az indexnek, most írtak a könyvről: http://index.hu/kultur/klassz/tesokonyv/









