
Súlyos izomrángásban szenvedő hölgyek. Durva képsorok! ;-)
7sleeper | 2011.08.31. 18:26:14http://www.youtube.com/watch?v=thJB70R-B-o
Egy német falu 321%-kal több energiát termel, mint amennyit felhasznál
lolland | 2011.08.27. 05:30:24Váááááárjá váááááárjá váááárjááá, az a sör meg az a sör az nem ugyanaz a sör!

Honnan volt meg nekik ez???
torcipepe | 2011.09.02. 15:01:51nem tűntek fölháborodottnak. ha nekem egy világversenyen rossz himnuszt kezdenének el játszani, akkor nem állnék ott mint egy marha és hallgatnám végig, hanem leszállnék a dobogóról és szólnék a szervezőknek.
addig, míg szovjet emlékmű áll a főváros közepén, addig kár ilyen törvényekkel előhozakodni, mint amit Kolbi említett.

Lehet, hogy nem csípik a mackós típust?
jimmypage | 2011.08.29. 13:56:15Kinyírták pedómacit, a szemetek!! :((

Ezt még nézni is extrém sport. ;)
brier | 2011.08.26. 10:49:11én tisztán láttam tényleg megcsinálta :D
XD
mellesleg egyiket sem tudnám megcsinálni nem hogy együtt :))))

Sajnos nem egy bivaly szerkezet, pedig megnéztem volna, ahogy pattog rajta. ;)
Mr.T. | 2011.08.29. 13:52:43Én is csóválnám, ha lenne egy trambulin az udvaron. :D

Az oroszok nem ismernek lehetetlent! :D
lb7 | 2011.08.29. 07:58:52Esetleg működés közben meg lehet nézni?

Néha jól jön, ha ismer az ember egy-két idegennyelvet. ;)
lb7 | 2011.08.29. 07:56:20Végülis lehet, hogy a srác mondott valami értelmeset...o.O

"Mondj valami szépet!"
Vajon Magyarországon mi történne, ha az emberek egy ilyen szónoki emelvényre bukkannának a Hősök terén?blackmumus | 2011.08.23. 22:35:44"...a hangos beszélő pedig nem tűnt veszélyes tárgynak..."
amúgy meg minden mise alapkelléke a hangosbeszélő a biblia és az aknavető mellett, tehát igazából senki nem számított semmiféle rendbontásra :D

Egy igazi rongylábú rongybábu. ;)
brigi_cica | 2011.08.23. 16:31:34szakadok a röhögéstöl :D :D :D









